Dům tisíce mrtvol (2003)

Maminka musela Zombí robátko krmit řádnou porcí úchylné kaše.

Láska bolí (2011) (seriál)

První série - 80 %: Zdá se, že je zde všeobecný problém vyjádřit se k tomuto seriálu jinak než v adjektivech, tak tedy: originální, milý, vtipný a ze života, s velice sympatickým obsazením a příhodnou hudbou. U některých povídek jsem řval smíchy, jiné mne zas upřímně dojaly. Pravda, pár jich bylo ze slabšího soudku, ale na výsledném hodnocení se nijak zásadně nepodepsaly. Velice příjmené překvapení. "Vidíš tu věc dole? To je planeta Země. Žije na ní 7 miliard lidí. Někteří z nich jsou kurvy a někteří andělé."

Kdo seje vítr (1960)

Přestože má tento film své nezpochybnitelné kvality v podobě dobrých herců, humoru a jisté myšlenkové potence, nemůžu mu prominout to, že scénář je v mnoha momentech značně naivní, což mne při nadšených ohlasech místních uživatelů dost nepříjemně překvapilo. Nicméně, přes veškerou mou averzi vůči “starým” filmům si Kdo seje vítr dokázal po celou svou stopáž udržet mou pozornost. A to se cení.

Evoluce (2011) (studentský film) odpad!

Nechal bych povinně promítat ve školách od nejútlejšího věku!

Going Deep (2010) (pořad)

Jinou tvorbu Kassema G., než právě “Going deep” neznám, a musím konstatovat, že mi ten jeho záměrně rozpačitý, xenofobní, polotrapný humor aplikovaný na (povětšinou) vygumované pornoherečky (resp. pornoherce v případě transexuální Kimber James) opravdu vyhovoval. 4 ½ hvězdy.

Avengers (2012)

Triky. Nic víc mne neoslovilo. Alláh ví proč jsem si myslel, že když do komiksu narvete několik rozdílných super-hrdinů, může vzniknout něco, když už ne originálního, tak alespoň zábavného. Výsledkem jsou však dvě a půl hodiny blikající, patetické a (i na komiksové poměry) nelogické NUDY!!!

Chata v horách (2012)

Nefunguje ani jako horor, ani jako komedie, ničím nepřekvapí, jen nasere. A k vychvalované závěrečné holomajzně jsem se nedostal, neboť jsem s tímhle polohnusem nechtěl dál ztrácet ani minutu. Vlastně nechápu, jak jsem to dokázal dokoukat do 3/4.

Žena v černém (2012)

Absolutně neoriginální, všechny ty lekačky, strašidelné domy, krvavé nápisy a duchy jsem už někde předtím viděl, a přesto, docela fajn atmosferický horror pro deštivé nedělní večery. A Harry Potter svoji roli slušně ustál.