Bláznivá střela

• Česko Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení (více)

Praštění tvůrci snímku Připoutejte se, prosím! se znovu sešli! Leslie Nielsen jako policista s tvrdými rysy a měkkým mozkem Frank Drebin div nezakopne o plán atentátu na královnu Elizabeth. Do šílených akcí se zapojí také Priscilla Presley, O.J. Simpson, vycpaný bobr, dva baseballové týmy a nesourodá směsice dalších postav, a tak se "smíchometry" hroutí. (Magic Box)

Ketchi

Nesmrtelná klasika v žánru parodie. Leslie Nielsen v té nejlepší formě, že nám nezbývá než děkovat že pověsil drama na hřebíček a začal se věnovat komediím. ()

WolfR

Šíleně vtipná parodie s doslova úžasným Lesliem Nielsenem. Jo, takhle se mají parodie točit. Avšak dávám "jen" 4 hvězdy, některé vtípky se mi zdály poněkud přestřelené vzhledem k tomu jak i docela reálně to mohlo vypadat. ()

dr.fish

Frank je jeden z mých životních vzorů. Bere život s nadhledem a zločincům se dokáže postavit jako málokdo. Amerika nemá lepšího policistu než je on. 100% ()

mortak

Někdy je to až moc primitivní, ale ten zbytek to plně vynahrazuje. Scénu s akvárkem a perem můžu vidět stokrát, a pokaždé se směju jak šílenec. ()

BoXBe

Samostatná váhová kategorie. Tenhle žánr by potřeboval referesh, moc chybí inteligentní humor, který si umí udělat legraci prakticky ze všeho a přitom nepůsobit hloupě, lacině a trapně. Existuje vůbec někdo, kdo by úroveň Nielsena aspoň trošku dokázal dorovnat? ()

tomeek

Nepřekonatelná série klasiky z dob, kdy parodie nebyly trapné, beze smyslu slepené scénky dohromady. Leslie je KING! ()

MJMilan

Pokud bych hledal film, při kterém se budu smát od začátku až do konce je to Bláznivá střela a bez vyjímky můžu říct, že je povedená celá trilogie. Leslieho humor prostě miluju. I přes osobní skandáli O.J.Simpsona myslím, že i výběr černého hráče do role Nordberga byla správná volba oproti původní předloze, kde ho hrál běloch. Když pominu skvělou dvojku Eda a Teda nesmím zapomenout na půvabnou Priscillu Presley, která byla rovněž super. Pro mě jednoznačně jedna z nej komedií vůbec. ()

wendelin9

Kdo ještě neviděli tuhle bláznivou jízdu s bláznivým poručíkem Drebinem, tak by to měl co nejdřív napravit, protože neznát tohodle moulu a jeho způsoby vyšetřování případů nebo stíhání zločinců je skoro hřích :D ()

Noviik

Bezkompromisně nejlepší komedie tohoto druhu! Suverén Frank Drebin v podání vynikajícího Leslie Nielsena je prostě vynikajcí, kam se na něj hrabou Columbus a podobní "policajti". Ať se děje cokoliv, tak je svět v bezpečí, protože všechny tragédie potkají tohohle poručíka s jeho partou dokonalých policistů. ()

tom88

Zuckerove paródie a podobné komédie nemám príliš v obľube. Jednak Nielsen ako herec mi neprijde ani dobrý ani zrovna výnimočne vtipný. Dej mi tiež nepripadal zrovna kvalitný a hlavná vec, o ktorú v paródiach ide je humor, ktorý taktiež moc nemusím, pretože mi príde príliš nasilu. Také množstvo gagov a z toho len tak málo vydarených, to je žalostné. Čakal som, že sa budem rehotať jak sprostý, ale zväčša som len krútil hlavou. Pre mňa veľmi prehodnotený film. 65% ()

Radiq

Jedna z nejklasičtějších filmových klasik. Málokdo ví, že tahle skvělá komedie vznikla na základě seriálu Police Squad, ze kterého si to vypůjčilo i některé fórky. Ale jen ty nejlepší. Asi je to pro mě nejlepší díl celé trilogie. Mám takovej dojem, že existujou dva různé české dabingy a je jasný, že ten novej stojí za hovno. Ten původní neměl chybu, nevim, proč to dělaj, idioti. Taky myslim pozměnili název na "Z análů policejního oddělení". Trochu to zkazilo celkovej dojem, ale je to nezapomenutelná komedie, kterou musíte vidět... ()

URBAN

Mě typ tohoto humoru zrovna nezaujal. Sice jsem se zasmál, ale ten smích mi nepřišel jako úplně pravý a navíc mi některými chválemi přišel tento humor až trapný. ( 24.7.15/PC ) ()

panMartin

Královna parodií. Naprostá klasika ve svém žánru. Hodně vydařená komedie, při které jsem se dost smál. Vtipných scén zde bylo opravdu hodně, jen je škoda, že film nemá lepší příběh, což je ale menší chyba. Leslie Nielson byl pro tohle stvořen, pasuje mu to na tělo, krásná Priscilla Presley a sympaťák George Kennedy v jedné z nejleších komedii! ()

COF_666

Kdykoliv a kdekoliv vidím ten Nielsenův ksicht tak padám smíchy ze židle - je to jeden z nejlepších komiků. Bláznivá střela musí odrovnat snad úplně každého. ()

Doudis19

Dnes už klasická crazy komedie, která vyhoupla Leslieho Nielsena po bok nejlepších komiků historie. Jeho detektiv Frank Drebin, jako nejlepší a zároveň nejhorší polda Los Angeles, v nás už navždy zůstane jako obrovská komediální persona. PS:Pokud se v daném kruhu parodických komedii objeví něco, co by snad překonalo Naked gun, pak sním vlastní tenisky! Nepřekonatelné. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Zemřel O. J. Simpson

Zemřel O. J. Simpson

11.04.2024

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)