Sophie zjistí, že pořádání narozeninové oslavy je téměř stejně stresující jako dovršení třicítky. (Disney+)

Dusty56

Nic se nezměnilo. Tato epizoda také nedosahuje ani kvality epizod u průměrných sitcomů (např. New girl, Joey, Two guys and girl nebo i Baby daddy). Vlastně jedna věc je jinak. Hillary Duff (Sophie) mě tady štvala i víc než postava Jesse. A nová postava Drew? Toho hraje další absolutní neherec - takže z 8 hlavních postav dílu umí hrát jen jeden, maximálně dva. ()

oasismanik

Okej, chcel som dať celú sériu, ale po tejto časti s týmto asi končím, medzi jednotlivými postavami fakt nie je absolútne žiadna chémia, herecké výkony sú veľmi podpriemerné a čo je na tomto sitcome najhoršie je to, že to nie je veľmi vtipné, dobrý vtípek príde tak raz za časť a nemyslím si, že sa to zmení. Ale nebol to zase odpad... ()

Remivsremi

Postavy se víc otevřely, ukazují své přednosti i stinné stránky. Ale stále je to teprve začátek a vztah k nim není vybudován. Pořád se jedná o cizince a je vám to celkem fuk. Navíc jde zásadněji o "drama" s odlehčenými momenty, ne o sitcom. ()