Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Recenze uživatele Dragoni k tomuto seriálu (4)

Kdo přežije (2000)

Reality show jsem se vždy velkým obloukem vyhýbal, ale po doporučení několika uživatelů jsem se na Survivor přece jen podíval a začal mě velice bavit, i přesto že jsem očekával bezduchou show, kde si každý půjde po krku, ovšem realita byla jiná a i přes taktizování některých soutěžících mě tenhle seriál oslovil. Rudy je prostě navztekanej masér a ty jeho prupovídky mě vždy pobavily. ()

Austrálie (2001) (S02)

Nové prostředí, tváře i úkoly, které vedou k vytoužené odměně 1 milionu dolarů. Oproti první sérii v Borneu, je Austrálie více dramatická, akčnější a na oko méně konspirační. Zatím nejsympatičtější sloučený kmen. Ta hladovka byla opravdu drsná a já bych to asi nevydržel, jelikož bez jídla jsem jak pes. 75% ()

Afrika (2001) (S03)

Trošku slabší než předchozí díly, u mě především díky soutěžícím, kteří mi tam prostě nesedli a i když je Afrika krásnou zemí, Survivor: Africa mě moc nezaujal. 60% ()

Perlové ostrovy (2003) (S07)

Oproti předchozím sériím přináší Pearl Islands příjemné osvěžení jak v "trošku jiném" pojetí Survivor a tak i ve zvratech a konspiracích soutěžících. ()