Scénář:
Andreas Dresen, Thomas Draeger, Carolin Otto, Klaus Krämer, Rodica Döhnert, Laila Stieler (více)Hrají:
Frederick Lau, Aykut Kayacik, Vanessa Berthold, Maximilian Befort, Mehdi Nebbou, Janina Flieger, Aline Krajewski, Susanne Sachsse, Dragomir Felba, Andreas Windhuis, Uwe Steimle, Daniel Zillmann (více)Epizody(69)
-
Komplizen (E01)
-
Das geborgte Gesicht (E02)
-
Verbotenes Wiedersehen (E03)
-
Die Riders (E04)
-
Der Junge, der vom Himmel fiel (E05)
-
Heißes Eisen (E06)
-
Schlupfloch (E07)
-
Die Probe (E08)
-
Doppelpass (E09)
-
Freischwimmer (E10)
-
Schlangenliebe (E11)
-
Das Poesiealbum (E12)
-
Durch dick und dünn (E13)
-
Die Emil-Bulls (E14)
-
Angeber (E15)
-
Spuren auf Video (E16)
-
Der Mann mit dem Tropenhelm (E17)
-
Unterwegs (E18)
-
Die Möwe (E19)
-
Unter Verdacht (E20)
-
Die Eule (E21)
-
Mittwochs um drei (E22)
-
Großer Bruder Okan (E23)
-
Hut mit B.Deutung (E24)
-
Die weiße Krähe (E25)
-
Vaters Hochzeit (E26)
-
Die doppelte Charlie (E27)
-
Victor (E28)
-
Die Schlafwandlerin (E29)
-
Der Junge aus dem Kühlschrank (E30)
Hrají
Frederick Lau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Křiváci (2024) (seriál)
Aykut Kayacik
Turecko
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vanessa Berthold
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Maximilian Befort
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Durrellovi (2016) (seriál)
SS-GB: Hitler v Británii (2017) (seriál)
Mehdi Nebbou
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Okupace (2015) (seriál)
Janina Flieger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Susanne Sachsse
Nejlepší seriály:
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Helicops (1998) (seriál)
Dragomir Felba
Jugoslávie
Andreas Windhuis
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Uwe Steimle
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Daniel Zillmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Heike Jonca
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Barbara Philipp
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Inga Busch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Erden Alkan
Turecko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ilja Richter
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Jim Knopf (2000) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jenny Gröllmann
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Emilio De Marchi
Itálie
Nejlepší seriály:
Řím (2005) (seriál)
Pacovo mužstvo (2005) (seriál)
La freccia nera (2006) (seriál)
Thomas Naumann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)