Lucy (Lizzie Boys) bola roky bolestivo izolovaná od svojich rovesníkov. Smútok, ktorý prežíva po náhlej smrti svojej matky doma, je zatienený jej strachom, že záchranári a široká verejnosť zistia tajomstvo jej rodiny: žili uprostred kopy špiny kvôli matkinmu odmietaniu čokoľvek vyhadzovať. (Arsenal83)

Lacike

Zlé jazyky by povedali, že Hallmarkovské filmy sú už na mňa príliš drsné, tak som musel siahnuť po niečom prívetivejšom z produkcie Lifetime. :-) Alebo mám holt slabosť pre Melissu. Proste je to klasická jednoduchá dráma pre ženy. O matke, ktoré je obľúbenou sestričkou v nemocnici, ale je to klasický zberateľ všetkých možných harabúrd, ktorými zaprace celý dom, čo ničí jak jej súkromný život, tak aj život jej troch detí z ktorých dve z nich to už s matkou vzdali a spakovali sa z domu akonáhle mohli a chuderka posledná dcéra zvádza boj s matkou a jej haraburdami. Bolo pekné vidieť po dlhšej dobe Melissu vo vážnej úlohe v ktorej sa miestami správa dosť nepríjemne. Je to ale podané strašne naivne a povrchne asi ako väčšina filmov z produkcie Lifetime. Až na problémovú matku tam sú všetci dobráci od kosti, takže som si bol istý, že sa to všetko dobre skončí a videl som to na nudné 2*. O to viac ma prekvapil tragický koniec. Zaujímavé a drsné. Asi sa radšej znova vrátim k Hallmarkovskej produkcii. Tam mám istotu happyendu. 5/10. ()

Arsenal83

Účel filmu neznámy. Aké tu bolo posolstvo. Spáľ mosty? Podpáľ dom? Znič všetko z minulosti? Asi veľa nepovedia slová: "Nechám to tajomstvo ísť". Mne príde, ale že ten záver nebol dobrý, matka trpí poruchou hromadenia harabúrd a dcéra je pyromanka. Zaujímavá dedičnosť. ()