In aller Freundschaft - Season 26 (2023) (série)
Hrají
Berit Vander
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Patrick von Blume
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Reformace (2017) (seriál)
Volker Michalowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Leslie-Vanessa Lill
Nejlepší seriály:
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Frederik Götz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Thomas Rühmann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Andrea Kathrin Loewig
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Bernhard Bettermann
Francie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Annett Renneberg
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Thomas Koch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Julian Weigend
Rakousko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arzu Bazman
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christina Petersen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Tan Caglar
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Mai Duong Kieu
Vietnam
Nejlepší seriály:
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Jascha Rust
Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Udo Schenk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Alexa Maria Surholt
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Isabell Gerschke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Rolf Becker
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)