Leighton s Amandou předvádějí Jasonovi jeho průlomový vynález. Daniela a Jason číslo dvě pořádají večírek. (Apple TV+)

Solverino

Tak trochu se to zlepšilo, maličko akce... ale je dost unavující se dívat na toho podivně se tvářícího (pořád otráveného) herce v hlavní roli... ach jo... dám ještě jeden díl. ()

barteca

Dávám soudruhům ještě díl... námět zajímavý, ale to podání, hlavně na Joela Edgertona si nemůžu zvyknout. ()

erpe

Pořád stejný... Táhne se to jak sopel, chování postav je často divné a nereálné...no co už, je to sci-fi. Ale potom bych teda rád nějaký to sci nebo fi už rád viděl. Zatím se nemám v ději o cokoliv opřít, jen doufám, že to nebude nepřehledná motanice, která bude mít třeba osm hodin celkovýho času, ale jevit se bude jako dvouletá nuda :-( ()

Ahsoka

Aj v tretej epizóde si seriál drží úroveň. Síce sme si tak jemne časovo poskákali, ale nič, čo by extra vadilo, pokiaľ na to v budúcnosti nedoplatíme. Príbeh je strhujúci a zatiaľ každá epizóda niečim prekvapuje. Takmer všetky charaktery pekne metamorfujú. Celkovo mi však chýba hlavne kvalitnejšia hudba, ktorá by vo vypätých situáciách mohla umocniť emóciu. ()