Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

RedDuck

Jako velký fanoušek Sylvestera jsem si to nemohl nechat ujít:) Pěkná atmosféra zimního New Yorku 70. let, Sylvester jako flákač ve velkém apartmánu pořádá se svou slečnou Kitty a dalšími přáteli divoké večírky. Musím říct, že ty melodie se mi až nezdravě vryly do paměti a dosud si je pobrukuju. Takže za mě fajn. ()

SOLOM.

Rád bych napsal, že bylo zajímavé sledovat svého oblíbeného herce v jeho začátcích, ale v tomto případě tomu tak nebylo. Sly se z finančních problému dostal až k natáčení jakési parodie na erotické filmy a soft porno – protože o porno se v tomto případě rozhodně nejedná. Žádná pořádná „klepačka“ se tu nekonala, jen přehlídka bobrů a koziček a sem tam vykoukne i malý pták samotného Stalloneho. Ten se za těch 200 dolarů párkrát pomazlí s kozičkama, zbičuje opaskem povlečení na posteli, pak si jako „lehne“ na partnerku a jako si zaprcá, aby se následně zúčastnil tanečního grupáče bez sexu. Totální katastrofa jak ze strany erotiky, příběhu i toho sexu – takže PORNO ani omylem – obyčejný BLAF. Jednu hvězdu dám za to, že se z téhle sračky dokázal vyšplhat až na vrchol Hollywoodu… ()

Los Losos

Tento snímek je samozřejmě nehorázná amatérská hovadina, kterou by leckterý milovník bobrů splácal s domácí kamerou. Na druhou stranu mě toto dílko pobavilo jako už dlouho žádná seriózní komedie, a to se cení, v mém případě 2*. Navíc konec filmu - facka, prdel, bobr - by zasloužil zapsat do filmové historie. Navrhuji tento majstrštych alespoň zařadit (pokud už tam není :-)) do reedice knihy "1001 filmů, které musíte vidět, než zemřete" s poznámkou - stačí jen konec.:-) ()

krt7236826

nevidel a ani nechcem ... ale za čítanie týchto vtipných komentárov pri ktorých som sa fakt pobavil dávam 5 päťcípich ... stalone si za svoj celoživotný prínos nezaslúži odsudzovanie a mal by byť vzorom. Ukážte mi herca ktorý začal preskakovaním lavičiek v bobrporne a skončil pri režírovaní najlepších filmov. ()

• Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)