Tři bratři chtějí pomstít tragickou smrt milované osoby, ale zapletou se přitom s dcerami těch, kteří mají podle nich všechno na svědomí. (Netflix)

Pavlo odpad!

Bol som nútený pri večeri pozrieť skoro celý diel. Mám šťastie, že mám silný žalúdok a neskončila po zhliadnutí tohto „skvostu“ večera opäť na tanieri. Toto „brilantné“ dielo plné kvázi romantiky, kvázi akčnosti, kvázi dialógov o veľkom (H....) ničom a kvázi „inteligentných“ dejových línií snáď nie je možné „nakrútiť“ a „zahrať“ normálnym a psychicky zdravým človekom. Ľutujem ľudí, čo nevidia pravú tvár tejto Kolumbijskej primitívnej (s...y) série, vlastne seriálu a pozerajú to. Hodnotenie Odpad! je veľká pochvala. Na koniec komentáru, kvôli pochopeniu môjho hodnotenia, úryvok z monológu jednej „herečky“, ktorá stála pod oknom domu obkoleseného políciou, kde boli v zajatí ľudia – „Miláčik, poď von! Ja som polícii všetko vysvetlila a oni pochopili, že s tým nemáš nič spoločné. Môžeme odísť domov. Miláčik, už poď von.......“ – no a potom sa čuduj svet, že je mi z tohto seriálu na zvracanie. ()

Ex_Machina

Tento seriál plný latino krások a latino loverov v latino vidieckom prostredí má niečo do seba. Je to už 20 rokov od natočenia a pár krát to reprízovali, ale tá atmosféra v ňom  je v niečom výnimočná. Herecké výkony nič moc a dej občas tiež nie, ale ako celok to funguje. Každá postava je svojská s vlastným charakterom a záporákov je tu až príliš, preto sa stále niečo deje. Motív lásky a pomsty môžeme nájsť v každom diele a o napätie a dokonca aj vážne scény tu nie je núdza. Má to množstvo nepochopiteľných zvratov a trápnych zápletiek, ale ako inak vyplniť 188 častí tejto telenovely. A tá Dana Garcia. Bol som do nej zaľubený. A ešte asi stále som. ()

AndrewNewman

Nemyslím ,žeby sa táto vec dala hodnotiť ako odpad. Má to v sebe čaro, ktorému aspoň na pár minút podľahne každý z vás. Nesledujem to pravidelne to nie. A áno telenovely niesu práve moja šálka kávy, ale musím priznať, že som sa pri tom pár krát zasmial a rozhodne sa zato nehanbim, veď ani nemam začo :) ()

Maeve.Orion

Jedna z mála telenoviel, ktorá sa aj dala pozerať. Sexi herečky nechajú nejedného chlapa vo vytržení a ich obtiahnuté kožené oblečenie, ktoré tesne obopína ich "prirodzene" narastené a naliate prsia a krásne tvarovaný zadoček je jednoducho pastva pre oči, a najmä ak jazdia na koňovi ako o dušu. Ženám zasa ulahodia traja "bratia". Nejedno dievča by ostalo v pomykove aspoň tri dni, keby si malo vybrať jedného z nich hoc aj na jednu noc. Krásny ľudia, bizarný príbeh, niektoré herecké výkony a scény k popukaniu, a pre niektorých úchylov skvelá sebarealizácia pri onanovaní. 30% ()

Alexandre

Telenovely nemám dvakrát v oblibě, ale zároveň proti nim nemám a někdy se rád kouknu a musím se přiznat, že sledovat Pasion de gavilanes mě docela bavilo. Nejsem ten typ, kterýmu by stačilo zkouknout jeden díl a honem to jít zkritizovat, viděl jsem jich poměrně hodně a dávám silné 3 * za krásnou hudbu, velmi sympatické obsazení (i nesympatické do rolí záporáků), prostředí a samotný příběh. I když místy skřípal scénář, tak všechny klady téhle telenovely ho přebíjely. 65% ()

• Všechny písně, které v baru zpívá Rosario Montes (Zharick León), ve skutečnosti nazpívala Angela Maria Forero. (..Lucas..)
  • Seriál se vysílal ve 31 zemích světa, včetně Srbska, Bulharka, Rumunska, Řecka, Makedonie a dalších. Je považován za jeden nejúspěšnějích seriálů, co byly kdy natočeny. (..Lucas..)
  • Jedná sa o remake telenovely Las aguas mansas (1994). V novšom spracovaní si zahral Juas Sebastan Aragón (Armando Navarro), ktorý v pôvodnej verzii hral úlohu Oscara Reyesa. (corona)