S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

MM_Ramone

Daniel Dangl, Roman Pomajbo, Peter Sklár, Petra Polnišová. Toto quarteto mi veru nikdy nebolo moc sympatické. Sklár ako tak ušiel. Pomajbo je mongoloidný truľo. Rozkysnutá Polišová mi liezla na nervy a meno Dangl sa pre mňa stalo synonymom slova debil. Dnes týchto trapných trotlov už nemôžem ani len cítiť. No pred štrnástimi rokmi, v roku 2004, keď sa pravideľne objavovali v svojsky zábavnej televíznej relácii "S.O.S." som si ich občas pozrel a sem tam sa aj mierne pobavil na tých ich scénkach a paródiach. ** ()

fabecc1222

Slovenská variace na naše Tele Tele. Ne všechny scénky jsou povedené, jak už to u tohoto typu pořadí bývá. Na druhou stranu tu máme i vydařené skeče, a zvláště ty, které jsou v pořadu od jeho počátku (Papeky, Monsterovci, Farkašovci, Pomáhajbo...) kolikrát opravdu stojí za zhlédnutí. Postupem času už se sice sem tam objevili i nudné díly a scénky (Ordinace, potažmo veškeré "falešné" rozhovory s politiky, které tam byli po celou dobu), ale jako celek je SOS příjemné na podívání, a pokud si z toho vyberete ty scénky, které vás pobaví (ke zhlédnutí většina na YT), tak se dokážete dobře pobavit. ()

Steny94

Úžasná relácia s nezabudnuteľnými scénkami ako Celévriti Camp,Monsterovci,Rozvedení so závadami,Superstar hľadá Slovensko a iné...Jasné že nebolo všetko podarené ale štyria hlavný herci boli úžasne zladený a ja som pri tom reval od smiechu!Škoda že už skončili a nemôžu parodovať momentálne stupidity!! ()

hito

Neskutočne zábavná relácia, ktorej cieľ veľa ľudí nepochopilo. "Zrodenie hviezdy" - Polnišová. Brutálna dávka humoru. Najlepšie výkony: 1. Petra Polnišová - Nataša Geržová (Prcavé príležitosti), veverička Eliška, Mora Monster, 2xOTO 2. Roman Pomajbo - Edo/Sandokan bol nezabudnuteľný - ...veď vieš čo... :D, U slováka 3. Dano Dangl - Ibi Fajka, Jazykové okienko, Chruňo Monster 4. Peter Sklár - Jalo Bôček/Florián - čeho? (Prcavé príležitosti) Zmena mien bola fantastická (naj: Michal Hudák - Pichal Chudák) ()

JohnnyD

Zo začiatku sa dalo aspoň povedať, že je to nevyrovnané, bohužiaľ čím ďalej tým viac relácia upadala do hlbín trápnosti a úbohosti. Snaha urobiť niečo tak dementné až vtipné bohužiaľ na rozdiel od Frat Packu SOSákom nevychádza. Nečudo, veď komici s výnimkou Dangla sú to mizerní. PS: Musím ale povedať, že špeciálny diel s Monsterovcami bol fakt geniálny :) ... ale to je asi tak všetko ()

• Prvá epizóda SOS bola odvysielaná 30.1.2004. (VasylDeBylak)
  • Pri pozornom sledovaní je možné zistiť, že niekoľko skečov bolo natočených na rovnakom mieste - aj keď nemajú nič spoločné. (Crash master)
  • Pôvodne bol program vysielaný raz do mesiaca a trval 45 minút. (Crash master)