George Stobbart

Hoci sa to zo začiatku nezdá, ide o zábavnú, nenudiacu hororovú komédiu o zmutovaných mega chrobákoch, ktorí ohrozujú adolescentov v jednom baráku. Je to síce lacné, čo vidieť hlavne na detských trikoch a animáciách, ale keď si po chvíli človek zvykne a film sa konečne rozbehne, tak si už drží fajnový spád a až do konca ponúka rozmarnú béčkovú jazdu. Všetko sa odohráva v pomerne krátkom časovom úseku, na neveľkom priestore, kde je však k dispozícii veľké množstvo rozličných postáv, ktoré sa s chrobákmi pohrajú, čo zabezpečuje bezstarostnú rozmanitosť. Takže keď si odmyslím to chabé hmyzie spracovanie, ostane veselá jednohubka obohatená o niekoľko hororových momentov. ()

Campbell

První film od Landa. Dost jsem se na to těšil protože Lando není zbytečnej režisér a obří hmyz já můžu. Bohužel tohle mě ale trošku zklamalo. Je to sice béčko s naprosto klišovitýma postavama a ještě debilnějším chování, ale celkově film vyzněl hodně do prázdna. Je sice pravda že se od toho moc čekat nemůže, ale mě vyloženě naštvaly ty hádky mezi lidma a samotný hmyz daly spíše do pozadí. Což mě dost zklamalo. Jinak zde není moc co hodnotit, efekty jsou špatné ale srandovní a svůj účel splnily, herci jsou katastrofální, příběh jalovej a celej film má působit uvolněně a člověk se má u něj bavit. Moc se ale nepovedlo. ()