Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

Z0oMb3E

Čože? Toto bolo péčko? Vau! Najlepšie aké som kedy videl. Tu bolo skrátka všetko. Krásne ženské, humor, akcia a filmové triky dokonca lepšie ako u serióznych filmov. Moja obľuba v pornoremakeoch filmov sa tímto snímkom prehĺbila. A to som ešte nevidel jednotku. Do teraz som si myslel, že pornoherci nemusia vedieť hrať, no tímto snímkom som veľmi milo prekvapený a beriem moje tvrdenie späť. Samozrejme, že pri pár scénach si najmä herečky pomohli tím, čo vedia najlepšie, ale aj tak hodnotím kladne ich výkon. Scény nielenže vtipné s pár veľmi vydarenými fórikmi, ale digitálne efekty na vysokej úrovni, čo sa pri tomto žánri len ťažko vyníma ako tu. A navyše si muži (možno aj ženy) prídu osamote na svoje (hviezda naviac). ()

mira007

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-) ()

Real Tom Hardy

"I CAN'T HUNT PIRATES. I CAN'T EVEN HUNT TUNA. THE CREW HATES ME." ------------------------------------------------- Najlepší produkt amerického pornopriemyslu? Opulentná výprava, geniálne kostýmy, slávny predchodca, ikonický status a monštruózny 8 miliónový rozpočet potvrdzujú. Stagnettiho pomsta má dokonca aj CGI, ktoré je síce úplne odporné, no nie je horšie ako tá ponorka v Nezvestných, a to už je čo povedať. Škoda ale strihu, ten vážne stál za starú belu. ()

IMPAIRED

I really didnt expect that! Did ya expect that?? || Oh no, this is gettin fuckin riddiculous.. || Aaai. Tohle je masakr. Bavil jsem se celou dobu. Myslim že vtipnější konverzi snad už vytvořit nešlo, a hlavní herec je ikona sám o sobě. A když se na scéně objeví Tommy Gun, málem jsem spadl ze židle smíchy. ()

JFL

Pitares II: Na vlnách podivných slin, aneb kam se za tři roky posunul americký porno mainstream. Každé odvětví zábavních médií má své populární trendy a ty je nejlépe možné pozorovat na prestižních projektech, kterými se konkrétní odvětví prezentuje a současně utvrzuje samo sebe. V porno průmyslu tuto roli přejímají štědře financované projekty, jakými je mimo jiné právě dvoudílná série "Pirates". Oba díly evidentně inspirované "Piráty z Karibiku" se chlubí hvězdným obsazením, ale příznačně tříleté prodlevě mezi díly se změnilo nejen obsazení, ale i styl scén. Zatímco první díl byl pro svou dobu charakteristickou přehlídkou kombinací vaginální a anální penetrace, v druhém díle hraje prim excesivně dominantní drsný sex, při němž se stírá hranice mezi sexem a násilným aktem. Jestliže střední proud porna na přelomu tisíciletí charakterizoval sex pojatý jako výkonnostní disciplína, pak současný trend lze popsat jako sex coby zosobnění dravého kapitalismu a konzumerismu, neboli spolykat co nejvíc a neustále dokazovat, kdo má navrch (příznačně jsou středobodem filmu scény s trojicemi, kde se ženy předhánějí v maximálním nasazení na krátkou dobu). Nastupující trend byl patrný již v prvním díle ve scénách s Jesse Jane, ale tehdy ještě měl roli ozvláštnění. Právě popularita nových hvězd jako Jesse Jane, Katsumi a především mediálně zprofanované Sashy Grey vedl k popularizaci tohoto směru v posledních letech. ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)