Druhé pokračování netradičního „péčka“ ve stylu Pirátů z Karibiku, které bylo dlouho očekáváno, je nejdražší erotický film v historii pornoprůmyslu. Navazuje na první velice úspěšný díl plný filmových efektů a humoru, v AVN Award zvítězil v patnácti kategoriích a ve čtyřech dalších byl nominován. Režie se opět ujal Joone a v hlavních rolích se představí to nejlepší, co můžeme dnes v tomto žánru vidět: hvězda Digital Playground Jesse Jane, Evan Stone, Belladonna, Sasha Grey, Katsumi, Tommy Gunn a další. (Lamer-PRO)

Baxt

Přijde mi, že Joone s jeho režijním a scénáristickým talentem může směle napochodovat do nějaké americké televize a začít sekat vysokorozpočtové projekty. V Pirátech II jsou totiž sexuální scény jaksi navíc a zbytečně odvádějí pozornost od famózního příběhu, jehož jediným problémem navždy bude přiznaná inspirace Piráty z Karibiku. Kde jinde vidíte porno, ve kterém budou muset na "společnou scénu" čekat hlavní hrdinové víc než 240 minut stopáže, kterou tvoří dva dvouhodinové filmy, přičemž jejich láska je s citem budována od přátelství až po flirt? ()

tombac

Druhý díl výpravného péčka se inspiruje spíše třetími Piráty z Karibiku, takže tu vedle obligátních kostlivců máme i digitální mořský vír a dvě slečny s asijskými rysy (první se neprojevuje právě inteligentně, což samozřejmě kompenzuje jinde). Přibyla i digitální masožravá obluda, které fandíte, aby toho žvanivého kapitánského namachrovance sežrala i s tupou šavlí. Ale s kým by si to pak rozdaly krásné černovlasé pirátky? No, trojek je tu několik a vesměs oplývají nápaditou razantní choreografií. Aktéři se tu věru neflákají... Nejlepší je však stejně rozpustilá ženská "rvačka". :) Díky pokusu o příběh, trikům, kostýmům a pár úsměvným šermířským scénám opět zajímavá dravá ryba v moři rutinního, nudného porna. ()

Le_Chuck

"Yeah, suck that mighty pirate sword!" Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ. Všetko dobré z jedničky vytunované do enormných guilty pleasure rozmerov robí zo Stagnettiho Pomsty neuveriteľne sympatické, milo naivné béčko s pridanou hodnotou profi péčka (divokého strihu). Vskutku odzbrojujúca kombinácia a ďalši krôčik transgresie priemyslov. Pre všetkých, ktorí si pri tretích Pirátoch z Karibiku otrávene mrmlali popod fúzy: "keby si miesto tých boring žvástov radšej zatrtkali", je toto splnený sen. Je málo pornáčov, na ktoré sa dá pozerať aj keď sa práve nepáli guma. Chválim rapídny úbytok silikónu a teším na finále. 90% ()

Chermy

Druzí "piráti", honosící se titulem nejdražší adult produkce v historii, vypluli do světa rozvířit trochu vody. Už prvním pirátům se podařilo něco nevídaného. Totiž, že je viděli i lidé, kteří podobné téma běžně nevyhledávají. Právě díky opravdu velkým tržbám z jedničky, mohli se tentokrát tvůrci trikově pěkně vyřádit. A myslím si, že efekty se vyvedly mnohem lépe, než u takové Ligy výjimečných:-) Taky tu nehraje Sean Connery a rozpočet je tak k animátorům štědřejší:-). Režie se opět ujal Joone, majitel největšího erotického filmového studia Digital Playground. A to je podle mého největší chyba. Joone jako režisér není nijak zvlášť zdatný. Erotické scény jsou mnohdy zbrklé agresivní a nepřehledné. Žádná atmosféra, žádné erotické dusno. Tenhle film jistě uvidí hodně lidí. Je to svěží vítr, ale bohužel žádná revoluce, jakou piráti mohli být v režii někoho zkušenějšího… ()

mira007

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-) ()

• S rozpočtem $ 8 000 000 se jedná o dosud nejdražší porno film. (ČSFD)