Megashow Slovensko hľadá SuperStar patrí medzi najúspešnejšie relácie svojho druhu vo svete a prvýkrát budú môcť zažiť jej atmosféru a zvoliť si spevácky talent posledného obdobia aj diváci Slovenskej televízie. Doteraz bola vysielaná v 28 krajinách sveta, pričom v mnohých z nich padli rekordy v sledovanosti aj v počte odoslaných SMS. Relácia získala aj mnoho významných ocenení napríklad v USA alebo vo Veľkej Británii, ktorá je zároveň krajinou jej pôvodu. (PROROK14)

Smok odpad!

Zlatá baňa na prachy. Poďme chŕliť "talenty". Najlepšie každý rok tak zo desať "megastars" až do ich rýchleho zapadnutia prachom. A tých blbečkov, čo spievať nevedia, ale aj tak prišli na konkurz? Na tých zarobíme predsa tiež. Dáme ich do hviezdnej roty a vydáme im cd, všetci sa budú na nich uje****ť a budú dobré predaje. Toto je show - BIZNIS. ()

PATWIST

Proste, prvá spevácka súťaž na obrazovke, ktorá mala veľkú popularitu a kedysi som vedel mená TOP 10, kde boli fakt skvelý speváci a mnohý sa dostali aj ďalej či už v dobrom alebo zlom svetle ako Robo MIkla (neviem či nebol v dvojke) a pamätám sa že hlavnou skladbou bola pekná pieseň Kým vieš snívať. ()

tom88

Ja som bol veľmi príjemne prekvapený z práce ,ktorú si odviedol celý realizačný štáb projektu. Nenechal som si ujsť ani jednu časť a veľmi ma to bavilo. Moderátori boli božský, nečakal som od nich takúto show. Castingy boli dobré, moc som sa pri nich zabavil. Ďalšie kolá taktiež fajn a finálové kola perfektné. Speváci boli na moje prekvapenie dosť dobrí a podaktorí spravili aj poriadnu show, však Robo. Porota mi tam celkom pasovala a ich humor mi celkom sadol. P.S. Hviezdna rota bola taktiež super. ()

Brano

Prvá a aj druhá séria bola výborná. Veľmi vtipné kastingy a plno talentovaných spevákov. Navyše tam boli asi najlepší moderátori a porotcovia, aký mohli byť vybratí. Ďalšie série už nejdem hodnotiť, lebo to bol už len odpad, či už moderátorský, alebo spevácky a nová porota bola neskutočne trápna. Tuším z pôvodnej poroty tam ostal iba Habera, ktorý jediný vedel občas niečo vtipné zabiť a zároveň aj dobre zhodnotiť podaný výkon. ()

Marek1991

Továreň na rýchlokvasené celebrity a karaoke spevákov, ktoré zaspievajú v tejto súťaži, možno aj vyhrajú, ale ak sa ich neujmú sponzori, textári a iní producenti a podobne, tak často neuspejú. Najviac sa mi páčila prvá séria, inak to už bolo len priživovanie sa na mladých ľuďoch a málo z nich pomohli. Spoločné piesne pekné, magazíny zbytočné, šou taká americká, efekty drahé a veľkolepé, ľudia hlasujúci a míňajúci veľa peňazí zbytočne. Ľudia sa na to chytili, malo to vlastne aj úspech, ale vo vnútri to bolo dosť prehnilé, bola to skôr obrovská nafúknutá bublina, ale pekná a často aj účelná bublina, na ktorú dodnes spomínajú ľudia skôr v dobrom zo všetkých tých šou. ()

• V prvom finálovom kole vypadol Martin Kelecsényi, ktorý následne ako prvý vydal album "Ten čas príde" z ktorého skladba "Musím už ísť" bodovala v roku 2005 a v 2006 v rebríčkoch hitparád v niektorých slovenských rádiách. Neskôr sa presťahoval do Nemecka a namiesto hudby sa profesionálne začal venovať tenisu. (Raccoon.city)
  • Prvá séria bežala na programe STV na prelome rokov 2004 a 2005. Do finále sa dostali: Peter Kotuľa, Martina Šindlerová, Tomáš Bezdeda, Zdenka Predná, Peter Konček, Robo Mikla, Katka Koščová, Samuel Tomeček, Miro Jaroš a Petra Humeňanská. Zvíťazila Katka Koščová. Robo Mikla odstúpil v 7. finálovom kole. Martina Šindlerová sa neskôr nechala premenovať na Schindlerová. Tomáš Bezdeda mal neskôr vážny vzťah s moderátorkou súťaže, Adelou Banášovou. (MoiJe)
  • Peter Konček, ktorý prekvapujúco vypadol v štvrtom finálovom kole, bol mnohými považovaný za najväčšieho favorita celej súťaže. Mnohí mu predpovedali budúcnosť hudobnej hviezdy. Ako plynul čas, z miláčika sa vykľul hulvát, ktorý namiesto hudobnej kariéry skončil na súde. Dôvodom bola krádež s mobilom v hodnote niekoľko sto eur, ktorý záhadne zmizol jeho kolegyni Martine Schindlerovej. Za prešľap s mobilom dostal ročnú podmienku. Následne pracoval ako manažér predajne s nábytkom v Bratislave, kde okradol asi dvadsať zákazníkov o 36-tisíc eur. Výpočet ľudí ani výška sumy nemusia byť konečné. Na praktiky Petra Končeka doplatili aj Ernest a Silvia Šarköziovci z orchestra Cigánski diabli. Aby toho nebolo málo, na Petra Končeka novozámocká prokuratúra podala na súd obžalobu z vydierania, výtržníctva a ublíženia na zdraví. Týždeň po prepustení z vyšetrovacej väzby zahynul pri autonehode. (Raccoon.city)