GSG 9: Speciální jednotka - Série 2 (2008) (série)
Režie:
Michael WenningScénář:
Carsten HeinsKamera:
Anton KlimaHrají:
Marc Ben Puch, Bülent Sharif, Jorres Risse, André Hennicke, Florentine Lahme, Richard van Weyden, Jaymes Butler, Anna von Berg, Lil Oggesen, Cleo-Johanna Budde, Kirsten Block, Toks Körner (více)Hrají
Marc Ben Puch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Bülent Sharif
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jorres Risse
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
André Hennicke
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Florentine Lahme
Nejlepší seriály:
Stav beztíže (2009) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Richard van Weyden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zaklínač (2019) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jaymes Butler
USA
Nejlepší seriály:
Policajti z L. A. (2009) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Anna von Berg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Lil Oggesen
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Cleo-Johanna Budde
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Toks Körner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Mike Adler
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Taxi Brooklyn (2014) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Damian Lynch
Nejlepší seriály:
Malá Velká Británie (2003) (seriál)
Giri / Haji (2019) (seriál)
Mrtvé probouzeti (2000) (seriál)
Molly Moll
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Tilla Kratochwil
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Kleo (2022) (seriál)
Natascha Shah
Nejlepší seriály:
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)