Šakalík

No to jsem si zase jednou dal. Tenhle film by se mohl promítat na školách jako ukázkový snímek, o kterém divák posléze řekne, že je ABSOLUTNĚ O NIČEM. Dějově to je neskutečně ledabylé, nelogické a hlavně to nemá absolutně žádnou pointu. Záhadou zůstává, proč si někdo dával námahu tenhle film vlastně točit. Přesto má dva klady (za ně dávám tu jedinou hvězdu). Prvním z nich je díkybohu kratičká stopáž, takže toho promrhaného času, což sledování tohoto filmu bezesporu je, není zase tolik a zadruhé ta hlavní hrdinka je docela sympatická a dobře se na ní dívá. Ovšem všechno ostatní je prostě děsné – pozor SPOILER – ty klony tam nahánějí skupinu lidí, ale nikdo neví proč, odkud jsou a proč si vybraly zrovna tyhle lidi (a divák se to nedozví až do konce – asi domysli si sám). Pak tam naběhne kdoví odkud nějaký Carl Francken, který jen suše řekne, že to byl experiment a nazdar. No tě pic. Celkově bych to hodnotil jako opravdu velkou blbost, které je třeba se obloukem vyhnout. ()

drankeryth

Hroza a des som nadobudol, ked som pozrel tento blabol. Film nie je dlhy a predsa som sa nudil,, co uz naznacuje, ze je to fakt kurva zle. Jednu ubohu hviezdicku len davam preto, ze obal dvd je obstojny a samotny film neni nic extra vyborne, akurat par nepatrnych scenok sa dalo pozriet s prizmurenim okom. ()