10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

tommmy89

Celkom dobrá reality show, dá sa na tom aj zasmiať :) Miestami dobrý, miestami zas trápny. Ale povedzmi si, prečo sa nepozrieť na ľudí čo spravia pre peniaze čokoľvek? :) 1. séria 90% 2. séria 75% 3. séria 80% 4. séria nepozeral som ! 5. séria 85% ()

D1705 odpad!

Ďalšia dávka úbohých ľudí a trápna Kvetka, ktorá sa tvári, že na farme robila od troch rokov. Keby tam tak dali ju a toho trapka samých, to by bola sranda. V upútavkach sa tvári, že je veľká farmárka a ešte aj na farme žije. Tá ľudia sú pekne úbohí. Nemajú šancu na lepší život a tak sa snažia takto zvýrazniť. Každý by mal preraziť inak. ()

Shakers

Čakal som vačšiu sračku, ale dostal som celkom fajn zábavu, pri ktorej som sa (prekvapivo) ani moc nenudil. Ale nie je to ani žiadny zázrak. Na druhú stranu je zaujímavé sledovať moderných ľudí ako žijú starým spôsobom. Som zvedavý do kedy ma to ale bude baviť. Update: druha a ďalšie série sú teda riadne násilne tragédie. 35% - 2* ()

PanJam odpad!

Tak ja som sa celkom dobré zabavil, neviem ako vy. Moje hodnotenie je 3*, beriem to však s miernym nadhľadom. Viem, keby som mal zhodnotiť mnoho pirmitívnych a úbohých komentárov niektorých súťažiacich tak by sme asi nakoniec skončili pri 1*. Ale mňa to nakoniec celkom pobavilo a bol som rád že to bolo niečo odlišné ako Farmár Hľadá Ženu. Niektoré diely boli fakt veľmi vtipné a celkom som sa zasmial. Za ten priamy prenos by som dal asi odpad, ale to už nechám tak :O. Edit 2017 : Farmu už niekoľko rokov nepozerám, momentálne mám 21 a vyrástol som :D... Je naozaj zábavné, ako človek v 15 dokáže žrať tieto sračky. Horšie je, že mnohí z toho nevyrástli a aj po 20-ke berú tieto rôzne farmy ako vrchol zábavy. Dnes už ale každý zdravo uvažujúci človek vidí, ako sú tieto súťaže manipulované, neprirodzené a že sú tam zámerne vyberaný tí najprimitívnejší a najúbohejší ľudia. Celé zle. ()

sarfian

Jeden diel nestačí, videl som asi 5 dielov. Takéto veci sa nedajú komentovať tu sa človek akurát vyventiluje a schuti si zapičuje na demenciu markízi a ludí, ktorý sa prihlasujú do ich prijebaných súťaží. 1.séria rok 2011 - 0/5 Ale druhá séria je celkom zaujímavejšia po všetkých stránkach. Ušiel mi len prvý duel. Vďaka Tomášovi a iným zaujímavým situáciám to má niečo do seba. Aj sa tam robia zaujímavé práce oproti minulej sérii a celkovo je to sympatickejšie. Trochu mi vadil príchod nových farmárov a odkedy vypadol Tomáš kvalita trošku klesla. A Gabika s Monikou ... to je škoda aj komentovať 2.séria rok 2012 - 4/5. Celkom 2/5 ()

• Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)
  • Pravidlá hry:
    1. V prvom týždni si spoločným hlasovaním zvolia súťažiaci farmára týždňa, ktorý riadi tím a rozdeľuje úlohy na farme tak, aby bolo o všetko postarané. Ostatné týždne farmára týždňa písomne nominuje vypadnutý účastník.
    2. Na farmu začiatkom týždňa prichádza aj hospodár, ktorý zadáva farmárom úlohu týždňa - napr. stavbu plotu, ktorú koncom týždňa skontroluje.
    3. Farmár týždňa si vyberá dvoch „sluhov“ (muž a žena), ktorí budú počas týždňa vykonávať najhrubšiu prácu (napr. rúbať drevo). Títo dvaja spia v stodole a jedia oddelene od ostatných.
    4. Všetci účastníci farmy hlasujú, ktorý z dvoch sluhov ide do duelu.
    5. Prvý duelant si vyberá svojho protivníka (okrem farmára týždňa, ktorý má imunitu), druhý duelant bez vedomia prvého vyberá úlohu do duelu (IQ, výdrž, sila).
    6. Následne idú do izolácie a neskôr do súboja, ktorý je zameraný buď na:
    • inteligenciu – napr. kvíz
    • výdrž – napr. rezanie dreva
    • silu – napr. preťahovanie lanom.

Počas pobytu na samotke študujú „farmársky almanach“, kde sú rady a správne odpovede pre všetky duelové kategórie.
    Duel sa koná za prítomnosti ostatných súťažiacich. Ten, kto v dueli prehrá, odchádza domov a písomne určí nového farmára týždňa. (FL-cool-J)
  • Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)