Immortalitas

Během druhé světové války Adam zaprodává svou duši Ďáblu, aby zachránil milovanou rodinu. Přichází o všechno a stává se proti své vůli nesmrtelným. Je rok 2025, svět se mění a Adam touží po pomstě. (oficiální text distributora)

HarryBlock odpad!

Úvodná scéna s nacistami je ešte paradoxne celkom stráviteľná hoci vedúceho nacistu hrá (ne)herec so židovským nosom ako Adrien Brody. Inak asi celé zle, nemá ani zmysel to rozoberať až na ten herecký výkon hlavného hrdinu, pri ktorom vám asi nebude jasné prečo hrá až tak neuveriteľne otrlo, teda pokiaľ ste nevideli režisérov filmový autoportrét a nedojde vám, že mu to pravdepodobne tak predhrával. Otázka je prečo potom neušiel Csino z nakrúcania? ()

dr.horrible

(Trash) - - Constantine Csino hľadá Štvrtý element!! A samozrejme všetko je Matrix (to s tým mestom pod Malými Karpatami, tá veta tam bola myslím od slova do slova). Taká otázka pre autora: O čo im všetkým išlo?? Lebo minimálne čo robil Csino, nechápal ani Satan, ani Gabriel, ani nikto z ľudských postáv. On akože chytal démonov a pritom úplne zbytočne! Nič z toho nemal, nikomu na tom nezáležalo, nikoho to netrápilo. A keď konečne stretol nejakých ľudí, zaútočili naňho transformeri! No to je v prdeli, navyše mal chudák vadu reči. A na záver, pesnička od Desmodu. Čistá šialenosť toto!! V kinách som ju prepásol, čakal som rok kým sa niekde objaví (keďže vydávať DVD by pravdepodobne prinieslo len ďalší prepad) a celý čas som si nepozrel ani trailer. Nakoniec po novom roku 2014, môj prvý hodnotený film... No zostáva len dúfať, že tento rok bude mimo celý. Nepatria tomu tie tri hviezdy, kvalitatívne je to samozrejme menej než výkričník za slovom odpad, ale smial som sa tomu jak retard. Akurát mám bohužiaľ podozrenie, že to v celku bolo asi myslené vážne. Niektorí ľudia nemajú súdnosť. ()

Melios odpad!

Keď sa k známemu strihaciemu programu obsahujúc i VFX free pack, s ktorým sa dobre pracuje dostane do rúk chudobného študenta z Petržalky, ktorý sníva o tom, že si natočí najväčší letný Slovenský blockbuster s hypermodernými efektami na štýl Ghost Ridera. Niekedy je skrátka lepšie ostať nohami pevne na zemi a snívanie prenechať niekomu skúsenejšiemu... ()

DJ Rocco iNc

Ou. Čo to čo to??? America zavítala na Slovensko. Len asi tretina z tretiny. Slabučké, veľmi slabučké. Nápad síce dobrý ale prevedený úboho amatérsky. Trápny bratislavský gangstri v kapucniach nechýbali ani v tomto filme. Priradil by som tento film k horším americkým béčkam. Škoda, že tam nehraje aj Steven Seagal. ()

Dexter1

Prvý koment. Immortalitas už v traileri navádza na skutočne efektami a akciou nabitý film. Bohužiaľ tam to ostalo. Celý film je postavený na neoriginálnom nápade, celé sa to ťahá, gradácia je nulová a akčných scén je ako šafránu (a všetky sú v traileri). Ani efekty a grafika celého filmu nie je moc podarená a herecké výkony pôsobia skôr vtipne. Na druhej strane som veľmi rád, že takéto niečo vzniklo a nebáli sa tvorcovia do toho ísť a rozhodne sa teším i na ďalšie podobné filmy zo Slovenska. ()

• Práce na akčních scénách koordinoval Konstantin Maličenko z Moskvy, který pracoval například na filmech Rychle a zběsile 2 (2003) či Wanted (2008). (Sufferer)
  • Projekt Immortalitas vznikal pôvodne ako 20-minútový študentský film. (Fejpof)
  • Tím ľudí podieľajúci sa na výrobe filmu pracoval až na výnimky bez nároku na honorár a techniku im poskytli zadarmo. (Sufferer)