Deník doktorky - Série 1 (2008) (série)
Hrají
Annette Strasser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Fabian Oscar Wien
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Zsa Zsa Inci Bürkle
Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Adele Neuhauser
Řecko
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Julia Koschitz
Belgie
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Margret Völker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Pegah Ferydoni
Írán
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Vražda na samém konci světa (2023) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Aaron Hildebrand
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Hans-Henning Stober
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Diana Amft
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kai Schumann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Peter Prager
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Ursela Monn
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Génesis - Vrahova duše (2006) (seriál)
Florian David Fitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Laura Osswald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Alexandre Crepet
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Transparent (2014) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)