Medvídek Pú

Ve Stokorcovém lese začíná den jako každý jiný. Pú se probouzí velice hladový a nemá doma žádný med. Takže se vydává ho sehnat, ale jeho pouť posléze nabere zcela jiný směr – nejprve kvůli soutěži, ve které se mají všichni pokusit najít Ijáčkovi nový ocas. Pú později nachází vzkaz od Kryštůfka Robina, který zní: „Odešel sem. Moc práce. Hnet tu budem.“ Pak ale Sova celý vzkaz pochopí zcela jinak a tvrdí, že jejich přítele uneslo stvoření, zvané „Hnetubud“. Velice záhy se všichni vydávají na napínavé dobrodružství ve snaze zachránit Kryštůfka Robina před imaginárním nebezpečím. Jak se ukazuje, medvěd, který původně toužil jen po trošce medu, má před sebou náročný den.
Společnost Walt Disney Animation Studios se ve filmu Medvídek Pú vrací do Stokorcového lesa. Tento nový snímek, který oživuje nadčasové kouzlo, vtip a žertovnou atmosféru původních krátkých filmů, divákům znovu nabízí možnost bavit se ve společnosti "přihlouplého Medvěda" a jeho přátel Tygra, Králíčka, Prasátka, Sovy, Klokanice, Klokánka... a pochopitelně také Ijáčka, který ztratil ocásek. (oficiální text distributora)

ursinko

14.5.2011 Kino Moskva. Môj takmer štvorročný syn Kubko bol 1x so mnou v kine! Očividne si rozprávku o mackovi Pú užíval viac ako ja, ale zážitok to bol pre mňa obrovský. Kubkova prvá veta po vstupe do kinosály bola :" Tatinko, aká veľká obrazovka!" A ja mu hovorím : "Kubko, toto je plátno.." História sa opakuje... ()

waits

No toto. Pamatoval jsem kra´tasy Medvídka Pů jako uhlazené blábolivé verze výtečné Milneho knihy (četli jste Milneho životopis? Podivný chlapík) a taky jsem dětem četl práve jen tu. Tenhle film je ale vyloženě snesitelný, Ijáček je dokonce tak depresivní jak jen v animáči může být. Tygr sice mohl skákat méně a Jirákův dabing bych oželel, ale Prasátko je vyloženě skvělé, esence příběhu vychází z knihy, používá dokonce knižní dialogy a vtipných situací je dostatek (Prasátko dostává ostatní z pasti, P přemýšlí o medu). Jenom, Brzopije, hm, jsem prostě zvyklý na skvrnitého nebo býložravého Hnetubuda. Za pět to není, protože postavy jsou oproti knize přece jen příliš zjednodušené. "Ijáčku, zažil jsi někdy den, kdy se ti nic nedařilo? Jo, skoro každý." ()

melloun

Pohádka pro opravdu nejmenší diváky! Kvalitní, jednoduchá a vtipná. Sám za sebe, ale říkám: „Tak pitomé až to baví.“ :o) ()

Rokle

Těšil jsem se na moje milované parťáky, místo toho jsem dostal kratinkou epizodku bez obvyklého humoru. Upozorňuju, že jsem rád, že jsem to viděl doma na DVD, protože Pú trvá pouze 62 minut a z toho je snad posledních 8 minut vyplněno závěrečnými titulky. Bohužel, tentokrát je zápletka totálně vycucaná z prstíku, že jsem ani já, který si užívá většiny animované tvorby v kině, nedokázal vypnout a naladit se na diváckou notu pětiletých dětí. Hudební čísla jsou mimo, zasahování vypravěče do příběhu je leckdy spíše na škodu a postavičky jsou na můj vkus ještě hloupější než dříve. Uznání si zaslouží pouze prasátko, které je nejpracovitější ze všech. Za jeho vykopanou díru by se nemuseli stydět ani lovci mamutů :) ()

Puol

Tomu hovorím nezávadná a roztomilá rozprávka pre najmenších. A nejaký zápor, hmmm, možno trošku premedikované. :) ()

Meg.x

Mám opravdu ráda Medvídka Pu, v dětství to byla jedna z mých nejoblíbenějších animovaných postaviček, ale tenhle filmek mě nějak neoslovil. Asi bych ho potřebovala vidět nevinnýma dětskýma očima, abych dokázala ocenit jeho kvality. Nejvíce mi vadilo, a i rozptylovalo od děje, neustálé zasáhování vypravěče a vlastně i hrátky s písmenky. Takže nakonec dávám 40%.. ()

cogi

Jedná se o film pro opravdu nejmenší diváky a proto se musíte na snímek dívat svou dětskou duší ... pokud opravdu na 60 minut zapomenete, že je vám 20 let, 30 let a podobně a probudíte toho tříletého, čtyřletého ... tak jinak než pěti hvězdičkami poté nemůete ohodnotit medvídka pú v téhle verzi ()

sarfian

Toto by mali hodnotiť asi skôr deti a nie my. Lebo ak to hodnotíme my dospelí tak nám tento príbeh moc logicky nepripadá a dokonca sa mi zdá, že rozvíjanie logického myslenia naších detí pri tomto filme padne na bod mrazu. Ale ako zábava pre najmenších to možno ujde ak to neberieme vážne. VIDENÉ 1x ()

Macintosh

Medvěd hnědý se páří od května do července. Se svým druhem zůstává několika dnů, ale i týdnů. Samice dosahuje pohlavní dospělosti v 5. až 7. roce života, zatímco samci se páří o několik let později, až když jsou mohutní a silní, což je důležitý předpoklad při soubojích o samice a území. Samice má utajenou březost, kdy se časné zárodečné stadium nevyvíjí. Mláďata se rodí po 6-8 měsíční březosti při zimním spánku. V případech, kdy nemá matka dostatečné tukové zásoby se často mláďata rodí mrtvá nebo umírají krátce po porodu. V jednom vrhu bývá průměrně jedno až čtyři mláďata. Nejčastěji se rodí dvě, ačkoli byly zaznamenány i případy, kdy měla samice v jednom vrhu pět mláďat. Velikost mláďat závisí na věku matky, lokalitě a množství dostupné potravy. Starší samice rodí zpravidla větší mláďata než samice mladší. ()

Zdendin

Dlouho už jsem v Kině neusínal...ale věřím, že pokud by mi bylo pět, tak by to na mě nepůsobilo tak hrozivě. ()

Judy24

Po deseti letech jsem se vrátila ke své nejmilejší postavičce z pohádkových příběhů. Kdysi, když jsem šla poprvé do školy, měla jsem totiž s Medvídkem Púem úplně všechno. A tenhle film, mě k němu znovu zavedl. Ukázal mi Púa tak, jak jsem si ho pamatovala. Bála jsem se, že už na něj budu stará, ale kdepak. Na Medvídka Púa nemůžete být nikdy příliš staří, protože on má v sobě ukrytou spoustu věcí, které objevujete až postupně. Smála jsem se já i moje sedmiletá sestřička. Každá něčemu trochu jinému, ale není právě v tom to kouzlo? Medvídek Pú si nikdy nehrál na génia a vždycky byl hloupoučký, tlusťoučký, chlupatý a neustále hladový. A pořád takový je, ve 2D s Prasátkem a ostatními přáteli. Nemluvě o té hromadě hlášek, které jsme si se ségrou vzaly za své. Vím jistě, že moje malá sestřička ještě nějakou dobu nebude říkat "ty vole". Co jsme viděly tenhle film, totiž svorně říkáme jenom "a hrome". A hrome Pú, chyběl jsi mi. ()

Neddo

Moje nejvíc nejoblíbenější sága o bezstarostném méďovi a jeho šíleném tygrovi. Film nejen pro malé děti. Film pro všechny,kdo hodí problémy za hlavu a podívají se na nesmrtelného žlutého medvídka,plného medu. ()

RAFT

Krásně natočená dětská pohádka která mě vrátila do dětských let. Pěkné písně i ten český dabing se povedl ,sice jsem si musel zvyknout na dabing králíka . ()

papadoce

Dokonalý Macko Pu. Naivita až hlúposť postavičiek je tak okúzľujúca, až odzbrojujúca, že ich nemožno nemilovať všetky. Vrátane Späťsoma. Pre mňa takmer dokonalá rozprávka. Humor, láska, priateľstvo v každom zábere. A.A. MILNE je génius. Krásne. Tak čo ešte ten Späťsom vie, povedzte niečo aj vy tiež. ()

Brumlak

Ano, jsem na to starý a ano moc jsem si to užíval. Je to krásný film a jeho síla vězí v příběhu. Baví vás a nutí koukat co bude dál. A ano, dabing se mi u toho moc líbil. Hodil se, nerušil a byl jsem za něj rád. A to se málokdy stává. Zkrátka na tomto filmu člověk vidí, že i "2D" má šanci v "3D" světě. Nejde o formát, jde o příběh. A o Íjáčka. ()