Squeal

všechny plakáty

V jednom osamělém městečku probíhá experiment, který se nezdaří. Bohužel na to doplácí jedna hudební skupina. Ta se vydává na své první turné a shodou okolností do onoho města zabloudí. Něco jim tu nehraje, ale na útěk je už pozdě. (darek kartac)

LIVINGDEAD

Texaský masakr s prasaty? I to je možné. Laboratoř, vědci, pokusy, genetika člověk versus prase. Něco se ale zvrtne a poloprase všechny zabije. A jak to bývá zvykem, mladí si vyjedou vydělat na CDčko koncertem v zapadlých místech. Jenže se zastaví poblíž farmy, kde žije hnusné prase s rodinou. Prase je všežravec a nejvíc si libuje na lidském mase. Začíná honička, řev, zabíjení, vyvrhování vnitřností…. Prostě pravá vesnická zabíjačka. Dávám 60% ()

Dellamorte

Ničím novátorský ( skoro až inovatívne amatérsky ), no snaživý slash , v ktorom prasoidne sympatický Hero ničí na smrť všetko , čo Mu skríži cestu. Výnimočné len pre masky , ktoré neprišli do styku so slasherom . Klišé , mordy , vizuál - to tu už dávno bolo , aj keď v ďaleko viac napumpovanej verzii. . No a ?! Takéto snímky Ma stále potešia! ()

pornogrind

Na začátku byl experiment, kterej někdo řádně zprasil. Vznikne z toho prasečí rodina. Táta prase, máma prase a malej prasoprcek. No a pak tady máme partičku lidí určenou na porážku. A jelikož to není partička nikterak sympatická tak vlastně fandíte těm prasozabijákům. Škoda, že tam není víc krve a víc gore. Za větší prasečí piknik bych šel klidně o hvězdu výš. Takhle je to jen za dva prasečí rypáky respektive 2 hvězdy. ()

Slasher

Buranská zmutovaná prasorodina vs. přesně ten typ teenagerů, na kterých vám nejen že nesejde, ale dokonce si i přejete aby je někdo zmasakroval co nejdřív a co nejvíc. Což se tak úplně nesplní, no neva… Omáčku kolem mi tady nestojí za to rozmatlávat, takže rovnou k tomu podstatnému. Zábava? Průměr. Bavil mě anti-veganský podtón. Kundy? Průměr. Ošklivky to nejsou. Prasozmrdi? V pohodě. Masky nejsou zlý a kvíkání se mi líbilo. Palec nahoru za prasečího trpaslíka (pozor na bonus po závěrečných titulcích!). Je to drsný? Průměrně. Pořád je to levná záležitost. A kvalita? Průměr. Na amatérský poměry pěkný. Takže: XXX-tá variace na TEXAS CHAIN SAW MASSACRE, vidět ji nemusíte. Každopádně to bylo lepší než jsem se bál že to bude. 5/10. ()

darkrobyk

Buranský horor, kde mutanti s prasečími rypáky likvidují omladinu, vypadal lákavě, ale čekal jsem větší prasečinu. Nevadí, že se vrší klišé na klišé - porouchané auto, hledání pomoci v jámě lvové, nesmrtelný zabiják ad., vadilo mi formální provedení. Je to taškařice! Když utíkají dvě svázané děvečky a honí je čuník, nejde se nesmát. I to beru. Ovšem pokud se v buranských hororech chovají postavy hovadsky, pak zde jsou přímo ultrahovadské, a tak jim trpký osud přejete. Jenže gore je umírněné, byť dojde na střeva ven a useknutou ruku. Jo, jít o německý underground, krev by se počítala na džbery. Škoda. A nějak jsem nepobral plynutí času, že je chytli v zasněžené krajině a najednou to vypadalo na předjaří a po sněhu ani památky. Spíše taková blbůstka, která má pěkné masky. A za konec dávám tu druhou hvězdu. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (pornogrind)