Čtyři přeživší zabíjejí zombie a hledají místo, kterému by mohli říkat domov. Alespoň mají jeden druhého. (LUKICKK)

mosnak odpad!

Jelikož miluji původní film,tak tento seriál na mě působí jako červená na býka! Kdyby alespoň zvolili jiné postavy,tak neřeknu. Ale oni vymění původní vynikající herce za televizní ksichty a jedeme dál. Tak to teda né vy scénaristické hovada. Všechno špatně! Akorát mě tím nasrali. A mimochodem ten co nahradil Woodyho Harrelsona je katastrofální neherec!!! - 0% ()

Antaeus

Dačo trošku málo tomu chýbalo k dokonalosti. Alebo aspoň k zalepeniu hluchých miest. A tieto drobnosti vyplnila dvojčička. Zombiepark napriek tomu zábava.  Ale toto som podľa názvu tak nejak čakal celý film.  Alebo aspoň jeho väčšinu. No i tak fťypňejšie ako väčšina zombikotín. ()

Destinytte odpad!

Věci o zombíkách uměj bejt pěkný sračky. Tohle je fakt příšerný, absolutně se to nepovedlo. Není se co divit, že seriál začal a skončil pilotem. Nejhorší ze všeho je Tallahassee, kterej se chová jako naprostej idiot. Hrůza. Děkuju moc, že už nejsou další díly, děkuju. ()

zipacna

Oba hlavní mužští herci jsou mi nesympatičtí, ale humor v pilotní epizodě mi dobře sedl. Rozhodně chci koukat i dále. Walking Dead mě přestalo bavit někdy během druhé sezóny, když se zasekli na té farmě, zde snad bude alespoň dobrá zábava. (EDIT: Ano, tomuhle se říká long-running TV series :) - Zapíchli to hned po pilotu. Škoda.) ()

S3MIR

Za pilot dve hviezdy. Potencial tam je, ale cely stab od hercov az po rezisera sa musia poriadne vyhecovat, lebo okrem Talahasee som nikomu neveril ani len to,ze sa vobec o nejake hranie snazia a od scenaristov k tomu tiez velku pomoc nedostali. Takze ak si dalsie casti vybojuje,uvidime.Zatial velmi rozpacite. ()

blondboss

Ako sa to rýchlo začalo, tak rýchlo to aj skončilo. Seriálová verzia nedopadla dobre a ten céčkový televízny look tu jednoducho bolo vidieť v každom zábere. Kirk Ward nemal šancu sa ani len priblížiť k Harrelsonovi a jediné, na čo sa tu dalo pozerať, bola sympatická Maiara Walsh. Inak ale nie som prekvapený, že tento seriálový pokus sa skončil fiaskom. 35 % ()

tomco3131

Neznášam keď vykradnú film a spravia z neho lacný seriál. Zlé efekty, zlá krv. B-čkový herci sa nechytajú na filmových ani náhodou, ale to vlastne nič v tomto seriály. Škoda, pokiaľ nevyšiel som mal pocit že by zombieland ako seriál mohol celkom fungovať. Lacnejšie webové Bite Me bolo oveľa kvalitnejšie. Mám pocit že seriál neprejde cez Amazon kolo pilotov a týmto dielom seriál aj skončí. Ešte raz škoda, možno to nechcelo až tak veľa a mohlo to fungovať lepšie... ()

sakynko

S filmom to nemá spoločné nič, kvalitu už vôbec nie. Momentky a gagy na ktorých tento seriál tvorcovia stavajú sú na úrovni Jožo Pročko zabáva a ešte nižšie. ()

stLukaz

Čekal jsem že to bude blbost, ale ono to bylo ještě horší. natož že je to komediální seriál s prvky černého humoru tak jsem se nezasmál ani jednou. A vypadá to že po neúspěšném pilotním dílu se serial přestane natáčet, díky bohu. ()

Allein4

Slabé...hrozně slabé. Jedna vtipná scéna se opakuje stále dokola a dokola (akorát s jinými postavami); ve zkratce - chtějí najít další živé, aby založili nějakou společnost, ale vždy, jakmile někoho najdou, tak se někde objeví zombie, který ho zabije (v různých variacích). Do toho přisprostlá mluva a extrémně slabé herecké výkony. Na to, jak zombie byly vráceny zpět do popředí pomocí The Walking Dead, tak tohle tomuto žánru dělá jen a jen ostudu. Edit: Seriál zrušen po první epizodě...to jsem i tak trochu očekával :-)) Alespoň bude prostor pro něco zajímavého, tohle byla vážně tragédie :-))) ()

reccal

Ačkoli to není špatně natočené a některé scény jsou opravdu lahůdka, člověk se neubrání srovnání s filmem. A oproti filmu je pilot seriálu dosti nedomrlý.... ale na druhou stranu musím uznat, že killy v podobě nehod a náhod jsou na slušný vyvrácení se na židli:) Zatím neslaných 40% a uvidíme, co dál. ()