ADZI

Fantomase zná každé malé dítě, ale proč je to vlastně tak dobře hodnocený film? Osobně mě to chvílemi dost nudí a nezachrání to ani dvojice Luis de Funes - František Filipovský. ()

Santino7

Nemôžem si pomôcť ale Fantomas aj po aj po niekoľkých rokoch má také to svoje neopakovateľné čaro. Je jasné, že teraz to už (vzhľadom na rok výroby) treba brať trošku s nadhľadom, odpustiť určité nedokonalosti - ako napríklad prevedenie akčných scén, na čom som sa v konečnom dôsledku tak či tak smial - a stále sa na tom dá zabaviť, úplne bez problémov. Navyše doteraz oceňujem niektoré zábery, najmä čo sa týka vizuálnej stránky, jednoznačne kvalita. Francúzi sa nezaprú, majú na to proste cit. Veľmi sympatický film, v podstate ako aj celá táto trilógia. 4/5 ()

mira007

Krásná legenda pěkně dabovaných filmů ještě za komunismu. Ve své době akční, zábavné, fascinující, ale dnes spíše úsměvné. ()

hacho

Ja na tenhle film nemam sentimentalni vzpominky z detsvi, takze ani za to filmu hvezdicku nepridam. Jedina scena, kdy jsem se zasmala, byla s Funesem v posteli, kdyz mel v usich ucpavky a snidal. Pak jeste par seku, ale nic mimoradneho, Funese taky uz dobre zname, milionkrat videne rozcilovani, byt ho mam rada, uz tak nerozesmeje. Ze byl film ve sve dobe prelomovy? To nejspis ano, ale kdyz se zamyslim nad tim, co asi tak prinesl, bez ceho bych se ja v dnesnich filmech neobesla... :o( ()

thunnus

Odechovka s charismatickým Mariasem a celkem vtipným Funesem. Moc od toho nečekejte, ale zase tak špatné to taky není. ()

Pawlisman

Film oscilující mezi 2mi a 3mi hvězdičkami. Luis de Funés, který své filmy většinou udržuje v nadprůměrných výšinách, tentokrát nepředvádí ze svých hereckých schopností nic extra. Navíc jsem se druhou polovinu filmu spíše nudil - rozdíl mezi originální, tajemnou a inteligentní krimi a poté akční honičkou v druhé části je obrovský. Tři hvězdičky spíše za legendární filmovou postavu Fantomase a za úctu a respekt k de Funés. 6,5/10 ()

rsimonyi

Další skvělá komedie s Jeanem Maraisem a Louis de Funèsem. A nemohu nepřipomenout Fantomasův hlas v podání pana Moravce. Ještě před 20-ti lety jsme to jako kluci hltali a chodili na něj do kina. ()

Brejlil

První Fantomas je asi nejlepší Fantomas, prostě tím, že je první. Námět není ještě vyčpělý, na pilu se netlačí tak okatě, také na výpravě se nešetří (scéna s vlakem vypadá stále dobře) a i humor se občas objeví. Takže pozor. Noční můra Husákových dětí právě přicházi. Jen by mně zajímalo, kolik lidí Fantomase četlo. Jeho eskapády vyšly i česky, a upřímně, nestojí to za to. ()

Hepy13

Na Fantomasovi se mi vždycky nejvíc líbila melodie, pak až samotný Fantomas a nakonec Funès. Je to francouzká i celosvětová klasika, ale já měl vždy mnohem víc rád četníka. Ve své době to musela být pecka, honičky autem, lodí, vrtulníkem. Samozřejmě že bez Funèse by film byl poloviční. ()

filmator

Dávám Fantomasovi vysoké hodnocení nejen kvůli vzpomínkám na dětství, kdy to byl jeden z prvních filmů, které jsem viděl v kině (po boku animáků, filmů pro děti a Pokladu na Stříbrném jezeře). Zde je to dané také tím, že Fantomas je zkrátka časem prověřená zábava, film, na který se dá koukat častěji než jednou či dvakrát za život. A k tomu ještě vynikající hudba a typický Fantomasův smích! :-) ()

blazenka

Fantomas je taková pecka, že i po těch letech se mi neomrzel. Vždycky budu fandit nebojácnému Jeanu Marais alias Fandorovi, obdivovat jeho krásnou přítelkyni v podání Mylene Demongeot, smát se nestárnoucímu klasikovi francouzské komedie Louisi de Funés v roli popleteného Juvea a především se bát, kdy se objeví Fantomas! 90% ()

RadimFišer

Dílo, které pro mě vešlo do dějin v mých dětských letech. Chci se do něj více zasvětit, neboť je velmi pozoruhodně tajuplný. Stejně jako Arabela. Přesto mi s časem jeho hodnota klesla. Přestaly se mi líbit masky a to co se zdálo neznámé jsem poznal. Vytvořit toto dílo bylo a je stále hodné obdivu. ()

FakyCZ

Jako malý když jsem jen slyšel fantomasův hlas tak jsem se běžel schovat pod peřinu, to je záporňák s velým Z. K tomu uprskanej Louis de Funes, který je pro mě jeden z nejlepších filmových komiků vůbec a to mi ještě tou svou povahou(alespoň v jeho rolích) připomíná mého milovaného tatínka:) a vlastně nejen povahou. Filmová klasika, která si míň, než 5* nezaslouží. ()

dawe787

Za komančů nám pouštěli v TV hlavně Vinnetoua, občas Belmonda, Angeliku a samozřejmě Fantomase. Oblíbený příběh zloducha, který je schovaný pod nepříjemnou maskou a vždycky uteče. Prvky komedie dodá na šťavnatosti také Louis de Funés a zajímavostí je, že Jean Marais hraje dvojroli a to novináře i Fantomase. Klasika mého dětství. ()

KlárkaD

Kdo je nejlepší zločinec na světě? Že neznáte odpověď? Vážně ne? :) "Já tě dostanu, Fantomasi. Já tě dostanu."............Ale nedostaneš :D ()

ASSBURGER

Legendárna klasika ktorá podľa mňa nikdy nezostarne stále zostane v našich srdciach ako perfektná krimi komédia na ktorú sa oplatilo pozerať.Proste dúfam že nového Fantomasa nedokazia. Ale tomu to dám 5/5. Za dobrodružstvo ktoré bolo z hladiska najlepším v mojom detstve. ()