Nákupní maniačky

(pořad)
  • Slovensko Nákupné maniačky

Nastylovať sa za 4 hodiny a 500 eur dokážu len skutočné nákupné maniačky. Ale len jedna z nich môže byť tá pravá! S komentárom skúseného stylistu sledujeme päť žien počas jedného týždňa a uvidíme, ktorá z nich splní svoje úlohy najlepšie. Denný seriál Nákupné maniačky je súťažná televízna šou, spájajúca ženy rôzneho veku, vzdelania a výzoru, ktoré majú spoločnú vášeň - nakupovanie. Ich úloha znie priam rozprávkovo - v časovom limite 4 hodín musia minúť 500 eur a nakúpiť za ne oblečenie a doplnky, pomocou ktorých vytvoria outfit na zvolenú tému. Hodnotiť sa budú nielen navzájom, ale svoje pozorné a neúprosné oko na ne upriami aj profesionálny stylista. Najvyšší počet bodov potom určí víťazku týždňa, ktorá získa nielen celý svoj nákup, ale aj 500 eur v hotovosti. (TV JOJ)

DEXTER099

Úplně stejný formát pořadu jako u nás Popelka,ale tento evidentně vznikl dříve.Jinak je to tedy pořad o tom jak čtyři ženy soutěží o to kdo se lépe oblékne.....Kdybych neměl rád ženy a občas by se tam alespoň nenašla některá na kterou se hezky dívá tak budu hodnotit níže.Takto za mě 20% a jedna hvězda. ()

marrrrian odpad!

Každý týždeň jedna téma, každý týždeň päť z veľkej časti vygumovaných dievčat a ich prihriaty stajlista, ktorý má vždy v zálohe nejaký vkusný komentárik o vhodnosti vybraného oblečenia. Každý týždeň zabitý čas pre každého, kto i len prejde okolo TV, na ktorom je z nejakého dôvodu (pokazený ovládač, žiadne iné dostupné stanice,...) zapnutý práve tento program. Maniačky v ňom utratia pomerne veľké peniaze za handry, ktoré im neslušia a nakoniec sa navzájom skritizujú. Na konci týždňa jedna z týchto nádher vyhráva, berie si svoju výhru a spolu s ňou odnáša aj ďalších pár inteligenčných bodov od divákov pri televíznych obrazovkách. Nech sa páči. ()

PlysovyMacko

Patica zien predvadzaju svoje satniky, nakupuju za 500€ a snazia si ziskat priazen stylistu. Povrchne to je a dost. Prva seria bola skvela vyhranenostou tem aj charakterov, potom to zacalo upadat. Napriklad mali temu pracovny pohovor a sutazili modelky a radoby herecky, co priznali ze v zivote na pohovore neboli. Nemali by dovolit mat za poradcu kamarata stylistu, neni to fer. A stylista, co hodnoti dava tiez niekedy dobre hlasky. ()

Anderton

Tak toto je snáď iba pre televízne maniačky. Je fajn, že na rozdiel od Bez servítky tu máme k výsledku bližšie, pretože ho vidíme a nemusíme iba hádať, akože to jedlo chutilo. Kvalita jednotlivých dielov bude asi závisieť od inteligencie žien, ktoré sa súťaže zúčastnia, obávam sa však, že priemer je jedna fajn baba na štyri slepice. Ďalej neplánujem tento priemer s vačšími skúsenosťami s programom upravovať, tých pár dielov s jedným tímom mi stačil a možno som ešte dobre obišiel. ()

Lilith03

Koukáme se s přítelem a milujete to! Občas se tam najdou normální lidi nebo i pade na pade tam jsou nějací nezajímavý, ale když tam je nějaký magor, to je podívaná. Dívat se na tupé husičky, které nemají dostatečné iq ani na pochopení zadání nebo na lidi bez špetky vkusu je prostě sranda. Chválím především novou řadu s Emou, kterou jsem měla ráda už i dříve a této reality show zvedá úroveň, která nalijme si čistého vína je velmi nízko. Taktéž děkuji za Matěje, který má super humor a baví nás. Pro doplnění denní dávky cringe super. ()