Případy 1. oddělení

• Česko Oddělení vražd (neoficiální název) (více)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele huspenina33 k tomuto seriálu (5)

Případy 1. oddělení (2014) odpad!

Souhlasím s hodnocením, že policie se chová jako hovada, nevinný nebo vinný, všichni jsou hajzlové, soudce to komplikuje, oni přece mohou kamkoliv a kdykoliv bez povolení, protože je to potřeba. K obviněným se chovají jako hovada a když se náhodou ukáže že není vinny, tak se jede dál, ztráty jsou povolený. Připlácnou chlapa na zeď, jéééé to není on, pokračujte dál, no tak kurva pokračujte, co ještě chcete? Jestli to takhle chodí na policii? Tak to potěš Pán Bůh. Blažek hraje agresivního tupce s malým platem, Stach na to jde přes ženský, Polívka se mi celkem líbí, Vladyka je trotl, debil který má v telefonu jen bzzzzzzzzzzz S odstupem času to hodnotím ještě hůř. NELÍBÍ SE MI TO. Podprahové sdělení - VÍCE KAMER, VÍCE PRAVOMOCÍ, NIKDO AŤ NÁM TO NEKOMPLIKUJE, ŽÁDNÁ PRÁVA PRO ZADRŽENÉ, VYSLÝCHANÉ. JSOU NEVINNÍ - NO A CO? ()

48 hodin (2014) (S01E07) odpad!

Celkem na blití, oni ty chudáci policajti, musí mít povolení když někam lezou, musí se otravovat se soudcem, a zadržet můžou jen na 48 hodin, nejlépe by bylo na doživotí a my to nějak zatím budeme vyšetřovat. Tyhle podprahovky o chudácích policajtech, kteří makají jak o život, nespí a byrokracie jim hází klacky pod nohy je hnus. ()

Policajt na odstřel (2014) (S01E08) odpad!

Opět lezou někomu do bytu bez povolení, na blití. A jsou na tom chudáci tak zle, že musí roznášet letáky, aby se uživili. Až uvidíte policajta dejte mu svačinu, aby neumřel hlady. ()

Totožnost (2014) (S01E09) odpad!

Opět podprahovky o tom jak jsou policajti chudáci, komplikují jim to soudci, oni by chtěli lízt lidem do baráků, prohledávat je, zatýkat, zadržovat bez jakékoliv kontroly, třeba se dočkají s panem Babišem. Nevtipný a trapný rozhovor dcera x otec , při odjezdu dcery do Anglie. Odporný díl. ()

Podnájemníci (2022) (S03E01)

Zatím jsem viděl pouze machrování starších nad mladšími, buranské vtipy a vůbec to bylo nějak odfláknutý. Jedna * za Mirka Hanuše! ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD