Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

MrCreosote

Woody Allen asi během natáčení požil příliš cukru, jinak si totiž tuhle sacharidem přecpanou muzikálovou romanci nedovedu příliš vysvětlit. Některá hudební čísla vynikající, etuda Tima Rotha jakbysmet, ovšem vzato kolem a kolem se jedná o jeden z těch slabších kousků slavného pana neurotika. Nicméně ideální film na svatého Valentýna nebo při stavu akutní zamilovanosti. ()

Streeper

Nevšední muzikál, který jsem zatím ještě neviděla, tedy žádný podobný. Woody Allen vážně dokáže natočit všechno, co ho jen napadne a navíc když ve filmu hrají tak velké hollywoodské hvězdy. Jedna věc mě na filmu vážně hodně překvapila. Kdo by řekl, že Julia Roberts umí zpívat? Po tom, co jsem viděla Pretty Woman jsem měla silné mínění, že vážně zpívat neumí a tenhle film mi to naprosto vyvrátil :) ()

GOREGASM

Dialogem i pěveckými čísly vymazlená Allenovka, která se ve vašich hlavách odliší právě pěveckými výstupy jednotlivých herců, které baví, nijak nenarušují patálie jednotlivých hrdinů, a chemie mezi parádní hereckou sestavou tady funguje na výbornou. Opravdu radost sledovat a s neustálou úsměvnou grimasou si užijete celý film. Mimochodem Julia Roberts je tady opravdu neodolatelná. 90% ()

Stružák

Páni, tohle chci určitě vidět znovu. Je vidět, že ještě 18 let zpátky Woody Allen točil filmy s nápadem. Nikdy bych nevěřil, že od něj uslyším tak uzpívanej film plnej muzikálovejch čísel, včetně stepu, tanečního představení duchů a německý služebný hrající hokej v domě na podlaze. Film je hezky vyváženej, hudební čísla střídaj vtipný dialogy (ten děda je super!) nebo zajímavý vypravěčský styl... Tohle je film, kterej mě v podstatě měl pořád čím překvapit. :-) I na konci, ten Woodyho a Goldin "antigravitační" tanec, byl hrozně fajn, netradiční a zpracováním nečekanej. ()

ScarPoul

Jeden perfektný, pohodový, typicky Allenovský filmík, na ktorý je radosť pozerať a ešte lepšie, je ho radosť počúvať. Woody Allen pre mňa predstavuje prototyp režiséra, ktorý ma dokáže vždy znamenite pobaviť a hlavne predať nejaké to posolstvo vskutku originálnym spôsobom. To že si priviedol celú plejádu hercov , ktorý nie sú dokonalý, ale ktorý sú vo svojich úlohach úchvatný, netreba spomínať. Oslava umenia, Benátok, Paríža, New Yorku, Lásky a Groucho Marxa, tak ako to dokáže len Woody Allen. Film, ktorý plynule plynie, je nenásilný, humor je dobre mierený a vyvážený, má to svoje silné pasáže, punc osudovosty, romantickosti a dramatickosti, je to správne šialené a neurotické, má to krásne prostredie a postavy a aj keď sa nám Allen snaží ukázať že to tak nie je tak je tam viacej pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Everyone says i love you je jeden z najlepších filmov aké Woody Allen kedy vytvoril a určite sa k nemu budem z radosťou vracať. ()

• Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)