Hrdinové: Znovuzrození

• USA Heroes Reborn
USA, (2015–2016), 9 h 14 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Tim Kring

Jack Coleman, Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt, Gatlin Kate James, Henry Zebrowski, Judith Shekoni, Danika Yarosh (více)

Epizody(13)

Hrdinové a obyčejní lidé chtěli žít spolu. V Odesse však došlo k teroristickému útoku a od té chvíle se lidé se zvláštními schopnostmi ukrývají... (TV Prima)

BrkosOv

Otresne herecke vykony. Se stejne tragickym scenarem vykradajicim Marvelovsky Civil War. Heroes mam rad, ale toto je tragedie na vsech frontach. Skoda. ()

barneybishop

Zatím konečně po dvou uplynutých epizodách nejsem zklamán, ale potěšen. (I když občas jsem se také malinko ztrácel v ději, jak vše chrlili a chrlili) Moc se mi to líbí a díky bohu, za tenhle seriál. Budu každý týden netrpělivě čekat na další díl. Ještě, že zachovali některé původní postavy, které by tam rozhodně chyběly. Byl jsem tohoto seriálu veliký fanoušek za starých Hrdinů a toto pokračování to ve mně po 5 letech znovu probudilo! Jen tak dál Heroes! :) ()

Kerano

Po pilotním dvojdíle hodnotím 1* čekal jsem od toho víc asi jsem čekal nějaké navázání na původní Heroes ale tohle mě popravdě moc nenadchlo... třeba (pokud vubec pustím) další dil/y mě přesvědčí že je to lepší než jak prvni dojem vypadá ()

[[Wizard]]

Jen tak zběžně hodnotím po dvou dílech následujícím: "S tím CGI se někdo trochu pomátl nebo ne?" Ne že bych byl nějaký zarytý fanoušek původního seriálu, ale koukalo se na to docela dobře, a když najednou novou sérii rozmělní vizuální digitální karikaturou, tak nejen že naprosto rozbijí nějakou kompaktnost pořadu, ale celé univerzum najednou začne připomínat fantasmagorii. Když už někde nějaké lore existuje, tak proč jej přepisovat a stavět na hlavu? že nevíte? autoři očividně také ne :-/ Po hlášce Leeroy J. vyrvané z kontextu máte pocit, jako by scénář psal někdo, kdo viděl slovo MMO napsané akorát tak ve slovníku. Celá asijská příběhová větev je tak skoro až hanobením potencionálně dobře dívatelného seriálu. A je to rozhodně škoda, v předchozích iteracích, dokud nezačali zabředat do příběhového bahna a patosu se na to dívalo docela dobře v rámci všech příběhových linií. Hiro, Hiro... Po dozhlédnutí desátého dílu: ale tak dejme tomu. Dívalo se na to docela dobře, i když kapek konzumně. Spousta povedených momentů se bohužel rozplývá v řadě těch nedomyšlených,... a dodatek, pro teoretiky cestování časem: pro ty to bude sousto takřka neskousnutelné, pokud si už trhají vlasy u paradoxu z back-to-the-future... ()

BranuliQ

Sériu som dopozeral, no naozaj len z donútenia. Pár momentov bolo nostalgických, o čom svedčia aj dve hviezdy, no len pár. Výrazne tomu škodila absencia pôvodných postáv a taký Jack Coleman je jedna z najmenej zaujímavých postáv prvých Heroes. Keby aspoň tieto nové postavy niečím vynikali, no bohužiaľ ani jedna ma nezaujala, niektoré ma dokonca od začiatku do konca iritovali, napríklad taký Robbie Kay bol neuveriteľne otravný a jeho herecký "prejav" bol úplne tragický a čo je najhoršie, jeho postava Tommyho bola jedna z tých najdôležitejších, na ktorej stála celá zápletka seriálu. Veľká škoda, mohli z toho vyžmýkať oveľa viac, namiesto toho vznikla fraška vyrovnávajúca sa posledným dvom sériám Heroes, ktoré ale mali výhodu aspoň v už rozbehnutom a sympatickom obsadení. Vďaka Bohu za zrušenie, druhá séria by bola ešte väčšia tragédia než toto. 40% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Yattaaaa!" Podařií se novým hrdinům po stopadesáté zachránit svět? Tak se to přeci jenom stalo, Jack Coleman coby člověk bez schopností hlavním hrdinou zde. Zachary Levi coby nový Sylar? Jak tohle mohli dopustit? Levi je komediální herec, který se proslavil především seriálem Chuck. Mnozí ho pak znají jako Shazama z DC filmů. V té komediální poloze je ok! Ale jako chladnokrevný zabiják? To ne! Navíc bez původních hrdinů to prostě není ono. - 40%. ()