Stitchers

USA, (2015–2017), 21 h 52 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jeff Schechter

Hudba:

Kurt Farquhar

Emma Ishta, Kyle Harris, Ritesh Rajan, Salli Richardson-Whitfield, Allison Scagliotti, Damon Dayoub, Sola Bamis, Diane Farr, Félix Gómez, Caitlin McHugh (více)

Série(3) / Epizody(31)

Stitchers je americký science fiction seriál s kriminálním podtextem. Hlavní hrdinkou je Kirsten. Dívka, která je mladá, krásná, a která trpí vzácným onemocněním – temporální dysplasií. Tato nemoc ovlivňuje její emoce a rozeznání emocí u ostatních lidí. Díky tomuto si jí všimne tajná vládní agentura zabývající se vzpomínkami nedávno zemřelých lidí a Kirsten je pro spolupráci s nimi vynikající exemplář. (katherine7)

Eventyrer

Tajne tajný vládny projekt o vkrádaní sa do spomienok mŕtvych ľudí, ktorý riadi banda nerdov a ku ktorej sa pridá mladá šťabajzna so slovníkom premúdreného starého trpáka - to je stitchers. Ďalšia detektívka, ktorá sa zúfalo snaží byť výnimočná. Babenka sa navlečie do debilne vyzerajúceho overalu, sadne si do akvária plného vody a bum, ide do myšlienok mŕtvoly. Na začiatku sme kŕmení vysoko nefunkčnými blábolami, ktoré je nutné počuť aby sme (ne)pochopili princíp stitcherovania, scenár trápny až nad hranicu únosnosti a detektívna časť je predvídateľná a všetky vraždy by hravo zvládla objasniť Veronica Marsová pri výsluchu susedov - to je stitchers. Jedna hviezdička za sci-fi nápad. ()

Davies182

PILOT: Stanice ABC Family uvádí: Váš nový seriálový dream team! Tajnou laboratoř mají 200 metrů pod čínskou restaurací, v latexových oblečcích se potápějí do vodních nádrží a čtou mrtvolám myšlenky, aby dopadli jejich vrahy. Fuck yeah! Otázka dne zní: zůstává přiznaně debilní seriál debilním seriálem? ()

Bozvav

Fakt jsem se snažila a vydržela 4 díly. Námět dost klišovitý, špatně zpracovaný. Chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje a občasná vtipná hláška to nezachrání. Tato konspirační teorie prostě nefunguje. navíc je hlavní hrdinka krajně nesympatická a neumí hrát. Za mne jedna hvězda pro kamarádku hlavní hrdinky, ta ušla. ()

jasiska

Uznávam, že v mnohom sa seriál nevyhne takým tým bežným seriálovým klišé, ale inak ho hodnotím veľmi pozitívne. Super postavy, sympatickí herci a celkom zaujímavá premisa. Samozrejme, je to len zase jedna procedurálka, ale s veľmi slušným obsadením a keď máte radi daný žáner, tak prečo sa babrať v tom, čo funguje? ()

MoiJe

Do s01e02. Druhy diel nepresvedcil, koncim. // Pilot: Dost uponahlane. Nie nezaujimave. Spracovanim pripomina 10 a viac rokov stare serialy s pribuznou tematikou. Hlavna hrdinka nie je prave prijemna osobka, ale nadej na rastuce sympatie by tam bola. Este skusim. *Plot*: Mlada doktorandka s poruchou, ktora jej neumoznuje vnimat emocie a ubiehajuci cas (tj. bez logickej uvahy sice nema tusenie, ako dlho napriklad sedi v miestosti, ale zaroven si vie spomienky vybavit ako keby to mala pred ocami teraz) je oslovena tajnou organizaciou, ktora vie cloveka nakratko napojit na mozog nedavno zosnuleho a tym preskumat jeho spomienky a vyriesit zlociny. ()