Bite

• angličtina Blood Trap

ricci.s

Skupina kriminálnikov vnikne do starého sídla, aby uniesli milionársku dcérušku, no to netušia, že sa pred zotmením všetko zatvorí a oni ostanú uväznení. A keď ešte zistia, čo je tá kráska zač, nastáva boj o prežitie. Herecké výkony boli síce slabšie, ale veľmi sa s tými postavami nedalo súcitiť, takže mi to bolo jedno. Nejaká krv sa objaví, upírske masky fajn, viaceré humorné momenty (znásilnenie upírkou za pomoci viagry nemalo chybu) a trochu neobvyklá hudba do hororu, ale celkovo zaujalo. Čakal som to omnoho horšie. ()

*CARNIFEX*

Taká malá, upírska, všedná záležitosť, bez ničoho mimoriadneho k vzhliadnutiu. Nevidieť to, nijak to nebolí, skôr by sa dalo povedať, že by bolo lepšie nato nesiahať .. ()

Deyw

je to mozna lepsi nez to druhy bite ze stejneho roku..super particka (vinnie je borec!) napad super barak zavrou okna a kundy chtej krev..ale je to proste levnej shit a je to silne citit..obcas to byla sranda..vcelku nesehnatelnej kus - diky pitryx si frajer! ()

Pitryx

Tak pro mne naprostá pecka. To mi tedy tip vyšel. Prostě vezmu film jen dle názvu a nic o něm nevím. Většinou je to blbina, ale toto mne tedy nadchlo. Snad jen po té hodině mohlo být více akce, a trošku přidat na tempu, ale jinak nemám výtky. Určo mrknu podruhé. 90% těch deset mínus je za drobné chybičky, např. ve výtahu. ()