Pět kamarádů z dětství si užívá ve společném bytě v srdci Paříže díky velkorysosti jednoho z nich - Samuela. Jeho otec mu však nečekaně zastaví přísun peněz a Samuel, ve snaze neprozradit nepříjemnou situaci kamarádům, se pouští do riskantních projektů. Štěstí mu však nepřeje – zaplete se s místní mafií, poštve si proti sobě dealery drog, neuspěje ve světě diskoték a nakonec ho ještě začne hledat policie. Nezbývá mu nic jiného, než přiznat pravdu svým spolubydlícím kamarádům a požádat je o pomoc... (Mirius FD)

mira007

Francouzská studentská komedie o pěti kamarádech, kteří si pronajmou byt v centru a pak ho nemají jak zaplatit , tak se dají na dealování drog Je to svižné, vtipné, ale často za hranou prcičkového fekálního humoru, dialogy odvážné, trocha sexu a romantiky. Má to pár slabších nebo i hloupých míst, ale jako celek to ušlo. Nic pro intelektuály. ()

Hapretor

Kdyby taková parta doopravdy existovala, tak se jí vyhnu obloukem a to hodně velkým. Jeden větší debil než druhý. Ježiž, to byla tak nesympatická hovada, to se dalo těžko dokoukat. Místy je to i hodně blbé, málo vtipné. Přehmat. Tohle mi nesedlo. Herci hnusní, jen ta holka, ta byla fakt kus - jinak všechno hnus - fakt jsem byl akorát znechucenej. Ten černoch (nejsem rasista) byl snad nejošklivější herec, co jsem dosud viděl - a oni ho dosadí do role totálního nabodávače - to bych blil velebnosti !!! Jediný opravdu vtipný moment - úsek - je snad ta velká párty, ale je tam taky hodně debilních momentů - prostě tady scénář vyprojektoval úplně debilní nechutná hovada - hlavně ten zhulenec - vůbec ne vtipné, jen blbé, odpuzující, totálně dementní - to dokáže člověka akorát rozčílit, ne pobavit. Sakra, mám chuť dát tomu odpad !!! ()

Olík

Francouzská komedie už dlouhé roky není jenom zaprášená vzpomínka na plodné roky pánů de Funèse, Richarda, Lefebvreho a dalších. Francie made in rok 2016 se už spíše kloní k zámořskému stylu vyprávění a v tomto případě to není tak úplně na škodu. Bláznivé (jak by naznačoval český překlad názvu) to tak úplně není, ale jinak příjemná trendy záležitost. Pět postav, pět charakterů a jedna ne úplně originální drogová zápletka. Příjemné, zábavné, pařížské. ()

Maximilianus

Príjemná francúzska komédia. Menej bláznivých momentov, ako som očakával. Niektoré postavy neboli dostatočne rozvinuté. Inak veľmi sympatickí herci a kultivovaná zábava. ()

bearmeedek

Když si přečteme obsah – je to blbost. Kdyby to točili Amíci – byla by to sračka. Ve francouzském podání a z prostředí Paříže – je to příjemný a zábavný oddech. Protože všechny ty blbosti mají ten lehký francouzský nadhled. Když film neuvidíme, nic se nestane, když ano, neuškodí, pobaví. ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Překvapen, protože jsem čekal další "okoukanou" francouzskou komedií. Dobře postavově vyvážené, svěží a zábavné v rámci možností, kdy se postupně všechno posírá. ()

Hatred

Parta nesympatických joudů, kteří si navzájem lžou, poserou na co sáhnou, ale nakonec se vše v dobré obrátí a deus ex machina vyřeší vše za ně. Párkrát jsem se ale zasmál, za to dvě hvězdy. ()

dynamic_duo

Některé scény jsou vážně k popukání a toje slabé slovo :D Příjemné překvapení, i díky sympatickým hercům a uvolněné atmosféře, která ale umí vygradovat :) ()

blondboss

Moderná francúzska komédia, ktorá sa vyznačuje prvkami práve tak typickými pre Francúzov - ľahostajný parížsky život, utrácanie peňazí, tráva a život v spoločenstve. Tento snímok mal viac pozitívnych a úsmevných momentov ako tých nudných a nelogických. To by sme asi boli ale blázni, keby sme v komédii hľadali logiku. Ja som od tohto niečo očakával a viac-menej som to dostal. Skvelý tip na odreagovanie. 70 % ()

klichem odpad!

Pre mna velke sklamanie. Navnadili ma trailer a pozitivne komentare, ale opak bol pravdou! Neverim tomu ze sa to niekomu mohlo skutocne zdat vtipne?! Okrem laxných vtipov a detinskemu obsahu, mi neskutocne vadila tá banda debilov (hlavnych postav). Nesympaticki, primitivni a velmi zle stvarneni. ()

nikinikiniki

Tak tento film opravdu doporočuji, kdo se chce od srdce zasmát :) Nějaké scény jsou tam vážně k zasmání a to nemálo! Příjemní herci, dobrý a chytlavý děj, super kamera, nějaké záběry fakticky stály za to, a hlavně to, co se od komedie očekává - legrace se vším všudy! ;) Dlouho jsem se takto nepobavila :) ()

rigby

Komedie nebo snad Přátelé po francouzsku? Nějak mě to nechytlo tak, jak by zřejmě mělo. Francouzskou kinematografii mám moc rád, o to víc jejich komedie, ale tohle byla střela někam mimo cíl. Nebylo to ani vtipné, ani vážné, ani poučné. Bylo to prostě nijaké. Co z toho nejvíc vyčnívá, je ten pocit prázdnoty. A to je škoda. ()

JenomDominik

Je málo komedií, které dokážou opravdu pobavit, ale zároveň si v určitých chvílích udržet i vážnost. Sympatičtí herci a super děj... pro mě jedna z nejlepších komedií vůbec a určitě se k ní ještě někdy rád vrátím a všechno si to zopakuju. ()

mstychov

Vypadalo to slibne, ale cca od pulky to uz nebylo nic moc. Dokoukat jsme to dokoukali, ale brzo na film zapomeneme! ;) Jsou lepsi. ()

nudlis

Mám francouzský komedie rád, protože se tam nikdo debilně nepitvoří jak v animáku, neustále nepadá, nemlátí nikoho do koulí, neřve furt "oumajgáááát" a neplácá rukama. Bláznivá tahle komedie rozhodně není, řval jsem smíchy jen u jedný scény. Ale špatný to taky není. Prostě jen trochu nadprůměrná francouzská komedie. A to je dobře. ()