bigmatko

dej filmu sa odvíjal pomerne pomaly a celý čas som čakal, čo sa mi v tom pláne pokazí. Pointa a rozuzlenie prichádza takmer úplne na konci a to dodá filmu ten správny výraz. Vidiecka banková lúpež a partia ktorá by nedokázala spočítať ani ovce v ohrade so spomalenými reakciami a prejavom. Divák sa len čuduje ako im ich plán vychádza. Nie je to žiadna filmová lahôdka ale ako ľahká krimi oddychovka je to výborné. možno to mierne pripomína epizódu so simsonovcov so živými hercami, pre tú jednoduchosť myslenia, využitie scén, ktoré nemajú s dejom filmu nič spoločné a napriek tomu ta pasujú. ()

Slida79

Bohužel strašně zdlouhavá stopáž snímku opravdu ubližuje. Dávám 3* za herecké výkony, ale Dannyho parťáky od toho nečekejte... ()

smartynaf

Hm. Divný. Čekal jsem inteligentní, profesionálně natočenou řachandu a dostal jsem, myslím ze dost pritaženou za vlasy, profesionálně natočenou skoro řachandu plnou rednecku, nadupanych aut a Hillary Swank na závěr jako zjeveni. ( Craig byl teda tady zjevení, ten měl ale cely film) Ale myslím ze chyba bude ve mne, bral jsem to asi moc vážně :-) ()

Lucy1905

Většinu filmu koukáme na drama, ale občas se do něj dostane i nějaký vtip. Asi díky tomu je tento film považován za komedii. Samozřejmě podle traileru je to čistá komedie, ale realita je bohužel jiná. ()

mrmartinrohr

Příjemná komedie, která celou tu srandu staví na poctivém americkém vidláctví. Tatum s Driverem si to krásně vodí a už jen pouhý pohled na jejich prázdné výrazy je potěšením. Jen se mi nechce věřit, že by ten hlavní maník dokázal sám přijít s takhle neprůstřelným plánem… (Který nakonec možná vyjde a možná taky ne – přesvědčte se sami!) ()

Eseter

Dost mě to nudilo, ale týdny jsem na ten film nemohla přestat myslet (v dobrém)? Edit: Čím víc nad tím filmem přemýšlím, tím víc se mi líbil. :O ()

james11

Celkem příjemný film. Channning i Daniel jsou skvělý a kupodivu mi tady seděl i Darth Vader junior, kterého jsem v nových Star wars moc nemusel. Sice to, jak do detailu odtušili, jak bude celá situace dopředu probíhat bylo hoooodně přehnané nato, že to jsou jen dva kluci z "ulice", ale pokud se v tom nebudu šťourat, tak se film dá opravdu užít. ()

kaller

Utahané... a navzdory několika opravdu pěkným nápadům je tahle balíkovská verze Dannyho parťáků spíše jen promrhaným potenciálem. ()

MotMotkovich

Proč jet rovně, když můžu 100x zahnout doleva a doprava a tak celou tuhle šou natáhnout. Asi tak bych tento překombinovaný nudný počin zhodnotil. ()

Jurcekk

Chcel som sa pozrieť na riley keough. Presná v ja spoločníčka. Aj tu koniec koncov. Typický Soderbergh... Zase nie celkom strata času...jak prišiel bontonfilm na 14 mega??? ()

terordemon

Steven Soderbergh je tak trochu iný režisér. Vždy sa o ten mainstream len tak ledabolo obtrie, ako keby nič. Dobre natočená zlodejsko-buranská komédia, pri ktorej som sa občas smial a občas zaspával. Takéto filmy sa už moc netočia. 68% ()

Timonthy

Parádní výkony Craiga, Drivera i Hilary Swank, na konci má temný hlas. Film je dobrou komedií, objeví se i píseň u nás známá od Pavla Bobka. ()