FIGO.K

Tváří se to jako komedie, ale marně hledám úsek, kdy jsem se zasmál. Možná vám někdy lehce cukne koutek, ale jinak zde postrádám humor. To jak je naplánovaná loupež, je jeden velký nesmysl. Takže film o loupeži NE. Komedie taky NE. Drama ? Na drama to nemělo koule. Takže tu máme nemastné, neslané cosi, co je podpořeno známými herci, kteří se snaží to troško pozvednout. Na konci nemůže chybět to finálové osvětlení, jak geniálně to bylo vymáknuté. Pro mě ztráta času. Těšil jsem se na další legendární hlášky jaké najdeme ve filmu Podfu(c)k. Bohužel jen zklamání. ()

im8

Tak tohle mi sedlo. Film o životních looserech, z kterých se nakonec vyklube parta geniálních zlodějů. Soderbergh mohl natahovat strunu a pustit se do karikování jednotlivých postav, místo toho je vzal, jací jsou a ať si divák přebere, kdo že je tady největší debil na okrese. Bravo! ()

JerryPilsen

Škoda příliš suchého začátku,druhá půle se nezastaví,v tom má Soderbergh rutinu.Konec možná až příliš tlačený,ale jinak je děj dost příjemně odvyprávěn a nedočkáme se výrazného zádrhelu. ()

DyingAngel

Rozvláčne, patetické a zbytočne rozťahané, tie spevavé pasáže si mohli odpustiť... Mierne sklamanie. A na to, že je to označené za komédiu, málo humoru na môj vkus... ()

eexDon

Für mich - 70%, - /poněkud překombinovaný děj, navíc Channing a Adam takový balíci a pak daj takovej dokonalej plán - ohromně uvěřitelný/, + /celkem to jelo a bavilo, docela, odbarvený Daniel a Riley mi celkem vyhovovali a Nascar tématika fakt pobavila/, hodnocení - variace na Dannyho parťáky s Nascar tématikou a pár Nascar jezdcama, jo docela to šlo, poznámky - Darrell Waltrip a hlavně Jeff Gordon mě fakt dost potěšili, ikdyž se mihli jenom krátce ()

KcarlosK

Vlastně tomu není co vyčítat. Ale asi už je těch filmů prostě moc a člověk se v tom ztrácí. Driver by se měl držet těchto rolí. To je jeho parketa. A ne ufňukánek v daleké galaxii. ()

Denzen

Totálny priemer. Neviem prečo, ale očakával som od toho ďalšie Ocean’s Eleven. Miesto toho sa dvaja idioti snažia okradnúť na čele s Jamesom Bondom automobilové závody na štadióne. Ničím inovatívne a zaujímavé. Aspoň, že ten humor fungoval. ()

HombreT

Inak spravený zlodejský film. Občas zábavný, ale ničím výnimočný. A záverečná pasáž mi akosi bola už úplne jedno. ()

Sejkorka

Půlku filmu to vypadalo, že nedokoukám. Vzestupná /nejspíš záměrná) tendence se potvrdila závěrem. Vykradené bance zaplatila pojišťovna, takže nula od nuly pošla. I když ředitel ani nevěděl, kolik peněz se ztratilo. O další hvězdičku ode mne film nejspíš připravila kopie, kterou jsem shlédl. Podbarvující hudba byla mnohdy hlasitější, než dialogy po ní, takže mi unikl kontext. Třeba, jak to přesně bylo s bombou z gumových medvídků. Z herců mě zaujala Riley Keough, kterou jsem zaregistroval poprvé (i když hrála např. sestru Cherry ve skvělém snímku o Runawys. ()