Santino7

Nechce sa mi polemizovať či to je (a ak áno, do akej miery) redneck/vidlácka verzia Dannyho parťákov, faktom však zostáva, že na mňa v porovnaní so spomínanou záležitosťou zanechala podstatne slabší dojem, tak nejak ma to proste nechytilo (alebo priam obišlo). Či už je reč o príbehu samotnom, humornej zložke a iných "perličkách", hereckých výkonoch (i keď Craig príjemne prekvapil, uznávam - čo ale vzápätí možno vyvážiť Driverom, ktorý bol priam katastrofálny), technickej stránke filmu, nič ma nedokázalo náležite zaujať natoľko, aby som to mohol považovať za dobre strávenú dvojhoďku. Nuž a vzhľadom na to, že môj pohľad sa výrazne líši od mne relevantných užívateľov tu na čsfd (u ktorých sa tešila takmer výhradne pozitívnemu prijatiu), netuším, kde sa stala chyba - či som na túto záležitosť nebol správne naladený, prehliadol som jej kvality, alebo to proste vidím tentoraz podstatne inak než väčšina, tento rébus asi nevyriešim, nakoľko daný film opätovne pozerať v blízkej budúcnosti akiste neplánujem. 45% ()

Dunadan

Herci sú naozaj výborní, no Soderberghov návrat do Hollywoodu mohol byť ďaleko dravejší, našlapanejší a veľkolepejší. V konečnom dôsledku totiž ide o podobné sklamanie, ako v prípade Triple 9 či Free Fire. A to je obrovská škoda. ()

Mattij

Ne nadarmo jsem lákal na Dannyho parťáky z prostředí závodů Nascar. Vidláci z Virginie mají v rukávech pár es a nebojí se je použít na loupež, kterou místní štamgasti ještě nezažili. Nic jiného bych od Soderbergha ani nečekal a jeho trademarky mám natolik v lásce, že ačkoliv příběh neháže hrdinům tolik klacků pod nohy, množství humoru a herecké výkony jednoho pohltí. Aneb pojďme ukrást peníze, když se na okruhu pořádá autosalon, jen čistě z morálního hlediska. Soundtrack ušitý na míru a parafráze na Dannyho Oceana na konci filmu mě jen utvrdila, že tenhle film nemohu jinak než doporučit. I kvůli neobvyklému způsobu financování filmu a distribuce do kin bych mu přál co největší úspěch v kinech. Jenže věz to ty, obyčejný americký diváku, že? ()

TheSpearCZ

Začátek parádní, potom se to celé strašně táhne a konec to celé zachraňuje... Steven Soderbergh už nám přináší několikátý podobný heist filmeček, ale na jeho předchozí filmy to prostě nemá. Craig si to tu užíval neskutečně! Jsem za něj strašně rád, protože bez něj by to bylo minimálně o tři úrovně níže. Čisté 3* ()

majec4

Soderbergh a jeho dalsia zlodejina. Dannyho partakov mam za kult a tato skupinka looserov ma tiez riadne pobavila. Milujem dialogy a atmosferu v Soderbergherovych filmoch. Tu to bolo okorenene este aj juzanskym prizvukom. Tatuma sice nejako nemusim, ale tu mu to celkom slo a rola mu sadla. Sice bol smoliar, ale palilo mu to. Jeho brat bol tiez iny typ. Filmu som sa pred zhliadnutim velmi nevenoval a Craiga som fakt par minut neveril. Ten tiez nemal chybu. Samotny dej je zaujimavy, nenudil som sa. Neviem vsak, ci by som ja osobne film oznacil za komediu. Lupez je v ramci moznosti vcelku rafinovana a pacilo sa mi ako sa na konci opat pekne vsetko vysvetli jednym kratkym flashbackom. Jednej veci som len neporozumel. Co ta Swan na uplnom konci? Dali ju tam len kvoli tomu, aby bola aspon na sekundu sexi, alebo bude dvojka? ()

nonick1

Bratři Loganovi mají být smolaři z vidlákova, ovšem  minimálně Jimmy by mohl aspirovat na ministra financí, neboť kdo pochopil, jakým sofistikovaně překombinovaným způsobem vlastně tahle parta looserů "odklonila" 14 miliónů dolarů (nebo kolik to doopravdy bylo?), ať zvedne ruku. TOP scény: všechny s Danielem Craigem a environmentálně znepokojivým zvukem osmiválcového Mustanga. Jo a hrůzostrašně-dojemné vystoupení malé Miss Virginia. ()

Lucretius

Přišlo mi, že tomu trochu chyběla dynamika, ale jinak jo, stylizace zvládnutá parádně a utáhla to, na ty jižanské vidláky se dobře dívalo. Zajímavé, že písnička "Take me home" je natolik specifická, že ji nejde použít jen jako soundtrack a musí být včleněna do příběhu (za mě v tomoto ohledu vede Mimi wo sumaseba). ()

Sydonai

Nečekejte žádnou mega akční podívanou, jelikož svižný střih Dannyho parťáků se tady nekoná. Co se ale ukázalo, byla sázka na jistotu v podobě skvělého hereckého obsazení, inteligentního humoru a parádního scénáře. 75% ()

Kaktusak12

I když mám heist movies skutečně rád, musím předem říct, že Loganovi parťáci mě zklamali. Samozřejmě, že jsem čekal slabší, vidláčtější verzi Ocean's teamu, jen asi trochu nápaditější. Pár (až absurdně) vtipných momentů by se tu našlo (většinou týkajících se chybějící ruky), ale ne zase tolik, abych mohl Logany označit za ''komedii''. Zápletka fajn klasika. Konec už o něco horší, na můj vkus tak trochu odfláknutý. Od Soderbergha jsem prostě očekával něco originálnějšího.. ()

Kulda24

Steven Soderbergh po dlouhé době zavítal opět do tvorby heist movie a rozhodně můžeme být spokojeni. Steven už má za sebou spoustu zkušeností s tvorbou tohoto žánru, jelikož natočil kompletní trilogii Danyho parťáků a Logan Lucky se určitě řadí mezi tuto úspěšnou vlnu. Film kombinuje prvky heist movie a prvky jakéhosi sociálního dramatu. Sice vás moc nezajímá, co se hlavním hrdinům stane a jsou vám vcelku ukradení, ale film si budete užívat a párkrát se u něj i zasmějete. Bohužel když tam je zmínka o Game of Thrones, tak jsem se v kině smál pouze já. Film zvedají herecké hvězdy a nejvíce mě pobavila role Daniela Craiga, v roli pošahaného bankovního lupiče. Celkově do sebe všechno zapadá a rozhodně stojí za shlédnutí...70% ()

anatheman

Slabší start, předpokládal jsem i větší retardaci protagonistů. Nicméně od půlky se film stává nezastavitelnou jízdou. Některé scénky by se ani u Tarantina neztratily (zejména vězni a George R. R. Martin). Překvapil i docela inteligentní scénář. Zvláště když se vezme v potaz, že očekáváte těžkou hovadinu. Herci supr. Jenom nevím, zda budu brát nové SW vážně, až spatřím tvář Adama Drivera. :-) Každopádně hodnotím Logan Lucky slabšími čtyřmi hvězdičkami. ()

sadlokan

Loupež,se kterou by měl problém i Danny Ocean,který vypadá že si namaže na chleba Kasparova ve třech tazích, tady předvádějí opalovačí krků? ()