The Axiom

Marze

Žena riskuje cestu do Národního lesa v bezpečí svých přátel a hledají svou ztracenou sestru. V divočině zjistí, že vstoupili do multidimenzionálního světa plného monster. To je celá jalová zápletka pro večerníček. Ovšem je to dostatečný háček, na jehož základně se mohou předvádět účinný gore a šoky. ()

Pitryx

Strach z neznámého, postupné a pomalé vysvětlování, to bylo něco pro mne a už už jsem myslel že po dlouhé době budu hodnotit vysoko. Bohužel se to pak už víceméně ohledí a začne to být trošku nudné. Rozhodně není k zahození to vidět. Ale trvalý zážitek to asi nebude. ()

jkpj22

Místy se zdá, že to bude třeba dobrý, ale celek působí podprůměrně. Místy jsou herecké výkony přehnané / přehrané, scénář taky za moc nestojí, snad jen hudba je dobrá.... na vašem místě bych s tímto filmem neztrácel čas... ()

LIVINGDEAD odpad!

Naletěl jsem na hodnocení na IMDb, kde měl film 75%. Už, když jsem viděl, že film má přes 1500 dialogů a to dost tragických, říkal jsem si, třeba to bude skvěle natočeno... Nebylo. Nabarvení lidé primalexem na bílo s nasazenými pařáty, mne prostě nevystrašili. SRAČKA! 💩💩💩💩💩 ()