Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

Davson

Trapná snaha vytřískat víc prachů z úspěchu předchozích filmů. První film "nové" Murphyho éry komedií, na které se nedá dívat. ()

FilmFan24

Je tu toho nějak moc, ale na druhou stranu je to málo...Chybí producentské duo Simpson s Brucheimerem, Taggart a Axelovy slovní přestřelky, na jaké byl divák zvyklý z předešlých filmů. Na druhou stranu, ale film mohl dopadnout mnohem hůř... ()

higuain

Výrazně horší, než předešlé díly a to ze tří zásadních důvodů: chybějící Taggart, nudná zápletka bez vtipu a Murphy za zenitem. Především ta absence humoru je těžko pochopitelná, když se režie ujal Landis, který už dříve prokázal, že komedie točit umí. ()

Joe321

Trojku jsem viděl naposledy jako malej. Kvůli zdějšímu hodnocení jsem jí znova ani vidět nechtěl. Ono to ale tak zlé vůbec není. Určitě to nešlape jako jednička a už vůbec ne jako dvojka, ale pořád je to zábava. Foley bohužel vyměnil verbální střelivo za skutečné a proto hodně ubylo na hláškách. I tak jsem se díky pár výborným scénám dobře zasmál. -"Are you on a coffee break? Go get that son of a bitch." ()

Martin741

Suverenne najslabsi a najdementnejsi Policajt v Beverly Hills. Ukecana zabavnost Foleyho je tatam, mizerny scenar, /polo/dementne akcne sceny. A na rezisersku stolicku si sadol mne neznamy John Landis, co sa odrazilo aj na kvalite. 40 % ()

raptorrr

Ve trojce uz scenaristum notne zvlhnul prach. Film je spise smutnou pripominkou prvnich dvou dilu. Akce na kolotoci je zoufale nefoleyovska. A ten stupidni samopal ?! ()

WoWoW

Jestli někdy někdo natočí další pokračování, tak už z principu dostane odpad! Nevím jednou to bylo úžasné podruhé už to bylo moc stejné, potřetí už to začíná být zoufalé a faktem je, že v Deitroitu je málo zločinu a tak proč né aby si jeden šílenej policajt nejezdil každejch pár let honit zločince do LA. Prostě ten film ztráci nápady, je to jen pořád dokola stejná písnička. ()

C0r0ner

Oproti prvním dvěma dílům je propad kvality zřejmý, ale pořád ještě je to docela fajn oddechovka s jednoduchým příběhem a pár dobrými fóry. Murphy je samozřejmě tahoun celého děje a celkově se na to dalo v pohodě koukat, i když nevidět to, nestalo by se nic. 65% ()

bourec

Je neuvěřitelný, jak se na trojce podepsalo jméno režiséra. Už výběr lokace, kde se příběh odehrává nemohl být pitomější. Humoru je tady dost, ale toho typickýho pro Murphyho tady zase tolik není. Chtěl bych vědět, kdo toho kašpara na tu režisérskou židli posadil. Snad po tomhle připomenutí nepovedený trojky nebudu stejně zklamanej z netflixovský čtyřky. 50%. ()

Googlak

Určite zbytočné pokračovanie skvelych predošlích častí, aj keď aj tu je plno skvelého humoru a gagov dal som "az" toľko hviezdičiek len kvôli Murphymu ()

Sabrewulf

Nevím proč, ale tenhle díl mě baví nejvíc. Uááándrl uóóóld, Uááándrl uóóóld ...... "tak vypne někdo konečně tu zasranou muziku?" ()

tom88

Tretí Policajt je mierne slabší diel inak veľmi podarenej série. Bohužiaľ o niečo menej humoru a akcie. Film sa trocha vlečie, ale malo to hlavu aj pätu. Celé to bolo mierne pritiahnuté za vlasy, ale to boli aj prvé dva diely. P.S. Čo tam sakkkra robil George Lucas ?? 60% ()

Mr.Bulanek

Kdyby se to jmenovalo jinak nebo nebylo pokracovani a nebo by to nemela byt komedie tak by se dalo uvazovat mezi 3-4 byly jedine dve mista kdy jsem se opravdu smal 1. kdyz se Axel schovaval za lavickou, a 2. kdyz se kryl ti zpusobem ze se jenom prikrcil. Axela mam rad ale proste musim dat za 2, ale lepsi 2 takove ty na hrane, rad bych dal 3 ale proste nemuzu. ()

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon