Policajt v Beverly Hills III

• Česko Policajt z Beverly Hills III (více)

Axel Foley (Eddie Murphy) se vrací do Beverly Hills, aby tu v zábavním parku Wonderland zažil neskutečnou jízdu na horské dráze! Když Axel se starými kámoši Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) a Sergem (Bronson Pinchot) za zády pronásledují zločince přes nejrůznější atrakce až do podzemního bludiště, rázem je z něj ta největší podívaná, Policajt v Beverly Hills III, to je "divoká a vtipná akční komedie", která vás chytne a nepustí! (Magic Box)

VanTom

Ničím zajímavý, přes vraždu šéfa odtažitě neosobní krimi případ/příběh nepodpořila ani řemeslně slabá, unylá akce "reklamně" zneužívající atrakce zábavního parku, ani na půl plynu jedoucí herci, především ale ani lopotný humor, trestuhodně selhávající snad ve všech situacích. V této vyčpělé formě bych už znovu Axela Foleyho do Beverly Hills nepouštěl. ()

Gilmour93

I přes scénář koketující s imbecilitou nejsou patálie v zábavním parku strýčka Davea až zase takovou katastrofou. Chytejte se stébel ve vedlejších rolích (McHattie, Elizondo), kaskadérsky povedené scény na kolotoči, camea taťky Hvězdných válek, či lehce parodického nádechu a relativně ve zdraví dospějete k závěrečnému kolektivnímu postřelení. Rypák Axela Foleyho by však už neměl překročit hranice státu Michigan.. ()

blackJag

Z celé trilogie nejslabší, ale pořád ještě slušné. Murphy je pro tuto roli kovaný a jenom to dokazuje, že akční komedie mu jdou lépe k duhu než čisté komedie. Tedy přinejmenším v poslední době :-) Akční stránka filmu není nijak převratná, důraz na komiky je všudypřítomný ( šílený anihilátor 2000 ), ale při rekognoskaci celého žánru člověk ještě rád vezme za vděk něčím jako je tento díl Policajta z B.H. ()

Joe321

Trojku jsem viděl naposledy jako malej. Kvůli zdějšímu hodnocení jsem jí znova ani vidět nechtěl. Ono to ale tak zlé vůbec není. Určitě to nešlape jako jednička a už vůbec ne jako dvojka, ale pořád je to zábava. Foley bohužel vyměnil verbální střelivo za skutečné a proto hodně ubylo na hláškách. I tak jsem se díky pár výborným scénám dobře zasmál. -"Are you on a coffee break? Go get that son of a bitch." ()

Xmilden

Tuším za tímto pokračováním jasnou snahu Eddieho oživit svou trošku upadající kariéru. Třetí díl nakonec svému o 7 let staršímu bratříčkovi zase až tak z dálky nefuní. Komediálně docela v pohodě, akce je možná až příliš. Spíše mě mrzelo, že Axel už nemá takovou vyřídilku jako kdysi a tentokráte nikoho vyloženě neoblafne. Tyhle scény, které jsem zamiloval ve trojce vůbec nejsou. Za zmínku rozhodně stojí novinka Ničitel 2000. PS: Zdálo se mi to anebo jsem ve Wonderwoldu zahlédl George Lucase? 55% ()

• Zábavný park, v ktorom sa natáčalo, patrí štúdiu Paramount. (m.a.t.o.)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 42,6 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 119,2 mil. (NIRO)

Zemřel herec John Saxon

Zemřel herec John Saxon