K: Seven Stories – Lost Small World - Ori no mukó ni

• Japonsko K SEVEN STORIES Episode 4「Lost Small World 檻の向こうに」 (více)

Terezinka198

Tenhle film byl příjemné pohlazení po duši. Opravdu. Pokud máte rádi Yatu a Saruhika a zajímá vás, co ty dva tak poškádlilo, když předtím se zdáli být nerozlučnou dvojkou (jop, šlo to cítit v seriálu a nemluvím o jiném vztahu, než čistě přátelském - výjimečně :'D), tak vás taky napadne, jak se tihle dva vůbec mohli spřátelit v první řadě. Tak to tady máme. A já jsem moc spokojená. I s tím, jak se vlastně do HOMURY dostali. Když se nad tím zamyslím, tak mě na celý seriál nalákali lidi z červeného klanu, ale kdo by jim nebo jejich šarmantnímu králi odolal, že ano? :') ()

DaweForeman

Příběh o počátcích přátelství mezi Misakim a Saruhikem, též také o jejich rozpadu a pozadí obou postav. Zároveň tu člověk vidí i počátky červeného klanu s mihnutím se také modrého a zelného klanu. Tomuhle říkám pravé OVA ve své podstatě, kdy je to doplňkový příběh o věcech, které člověka zajímají, protože bych řekl, že spousta lidí po shlédnutí první série se začalo udivovat nad vztahem těchto dvou postav a nedostalo se jim moc uspokojivého vysvětlení. ()