Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

Bozvav

Za mne příjemné překvapení a to hned z několika důvodů. Za prvé v tom nehrál Langmajer, což vnímám jako velké plus, za druhé je to zdařile obsazeno, Petra Hřebíčková je výborná, malá Valentýna Bečková roztomilá a Balzerová, ta nemá chybu nikdy. Za třetí jsem se i zasmála, dialogy neprudily a celé to scénáristicky držello pohromadě. Hudba nevýrazná, ale hodila se. Co vidím jako mínus, bylo úděsné přehrávání vyzáblé a vrásčité Dykové a protivně pozitivní konec. Jako celek řadím snímek do kategorie, kouknu jednou za deset let. Nechápu zdejší hodnocení, kde jsou pomalu na stejné úrovni daleko horší hovna české kinematografie posledních 30let. Za mne 60%. ()

zahadum odpad!

čistá katastrofa...odporúčam CZ a SK " filmárom " rozpustiť cech...odovzdať vercajch, ísť na úrad práce a od prvého nástup k pásu do automobilky....nech sú aspoň minimálne užitočný....a to dabovanie to už je čístý " covid " ()

zdeny99

Romrdaná kunda Tatiany Vilhelmové a především rajcovní Petra Hřebíčková, na kterou se během dvou vteřin udělá chlap, to jsou ty nejzajímavější body celého filmu. Celkově je to romantická komedie, která v kontextu vypadá jako parádní film o vztazích. [3758. hodnocení, 190. komentář, 47%] ()

peetrejr

Ďalšia nudná Česká debilina. Nehovorím že Slováci majú lepšie filmy/seriáli. Proste začiatok všetko pekné trojhviezdičkové ale všetko za zrujnuje a všetci sa nakladajú do zadku. Meh.... No ako niesom proste fanda. ()

Rockerman

Humor = 0, Příběh = tuctový, nezáživný, Přínos pro českou kinematografii = žádný, naprosto zbytečný film. Více se mi to komentovat nechce. Jen malý povzdech. Neustále se píše, že nelegální stahování filmů je krádež. Nedovedu si představit, že za něco takového bych měl dát peníze za vstupenku do kina. ()

Olík

Máme tady pokus o jakousi čecháčkovskou romantiku. Tak jí buď zabalíme teplé jégrovky a pošleme ji hledat toho pravého na hory a nebo jí do cesty nastrčíme neokoukané tváře v podobě zahraničních herců, jejichž pokus nadabovat vás praští do vjemů hned první slabikou. O tuctových zápletkách, nudném ději nebo nelogickém chování se myslím ani nemusím zmiňovat. Je to dané. Hřebíčková, Dyková….kdo taky momentálně jiný. Mizerné protějšky….postavu Volariče jsem vůbec nepochopil. Hlavní linka kontra ty vedlejší…..Balzerovou a její bytí jsem taky nepobral. No prostě zbytečnost s velkým „Z“…zajímal by mne názor žen, které zřejmě mají být cílovkou. Teď na to koukám…stejná režisérka a předloha jako u Všechno nebo nic (r. 2017)….pak už to chápu. ()

Razzor_82 odpad!

"Jsou rozhodnutí, které náš život roztančí." Což se nedá říct o tomhle filmu. Další tuzemská trapárna na entou. Hloupý a nevkusný humor doplněn o toporné herce. Tupost postav opět nezná mantinely. Feministka Ferencová zde opět vykresluje muže jako totální primitivy. Bez váhání šup s tím do odpadu! 0/10 ()

Primavera

Zaslúžilo by si to možno viac ako jednu hviezdu kvôli splnenému očakávaniu hereckej kvality: Balzerová, Dyková. Ale sorry, scénar a predloha sú tak plné naivného klišé, setimentu kvapkaného ako jed - nezabíja hneď, ale postupne, takže na konci filmu som bola pod sedadlom kina a rozmýšľala, prečo keď autorky scénaru túžia po chlapovi, ktorý je totálny bezcitný čurák, ale ošuká ich tak, že sedia celé hodiny v lavóre, radšej svoje sny neuskutočnia, ale prečo to servírujú podprahovo ako splnený ženský sen... Ak to bola akože sranda, zámer nevyšiel. Druhá línia o vdovcovi, ktorý sa stane nezodpovedným alkoholikom po finančnom podraze od kamoša v spoločnej firme, pričom smrť manželky zvládol aj s malým deckom na krku ok, k tej sa mi nechce ani vyjadrovať. ()

Trixinka

Komedie ani náhodou, drama až na konec. Mezitím se to zmítá od jednoho ke druhému a jako by nikdo nevěděl kde co jak. Viděla jsem kdysi upoutávku, ve které byla sestříhaná scéna, kdy přijde Natálie poprvé k Markovi domů, a Eva jí to příliš neulehčuje. Po této ukázce jsem se na film těšila, doufala jsem, že se film ponese v tomto komediálním duchu a Eliška Balzerová rozehraje nerudnou tchýni více. Bohužel, nestalo se tak a film je pro mě velké zklamání. Za Elišku Balzerovou a její postavu dám 2*, ale víc ani ň. ()

Wyrdas odpad!

Po celý film jsem nedokázal pochopit, o čem to vlastně má být. Ne, nejsem idiot... prostě to jen nemělo pointu. Takovou tu pointu, co udává směr filmu. Celé mi to nedávalo smysl. Samozřejmě jsem chápal, co se děje a kdo s kým... ale proč? Ten film nebyl ničím vytyčený, nijak vypíchnutý. Za mě to byla ztráta času v moři něčeho, co je samostatně součástí stovky jiných filmů, které měli směr a našli si svůj cíl. Navíc, to nemáme nějaké pořádné české herce? A tím nemyslím jen národností, ale i nějakými přednostmi. Když už najdu Češku, tak je to neuvěřitelně nesympatická Dyková a nebo jak přes kopírák Hřebíčková... ta navíc ani nedokáže věrohodně zahrát roli. Ztráta času, doslova. ()

rublik05 odpad!

Už při prvních scénách divákovi neunikne, v jakém duchu se asi snímek ponese, a co ho na ploše 107 minut asi tak zhruba čeká. Pokud čekáte povedenou komedii, u které se pobavíte a odreagujete, popřípadě romantiku či drama, raději se filmu vyhněte velkým obloukem, ušetříte si svůj čas i žaludek. Bohužel jsem byl až takový masochista a dal jsem snímek celý, takže můžu úspěšně konstatovat, že dno české kinematografie se opět o nějaký ten kousek prohloubilo a míra trapnosti dovršila svého vrcholu. Postavit celý film na několika doslova tragických hercích, jejichž výkony jsou díky naprosto stupidnímu scénáři úplná tragédie, opravdu nebyl moc moudrý tah. Nepomohl tomu ani příběh, který postrádá jakékoliv zvraty, je absolutně bez spádu a atmosféry. Dialogy na úrovni Jedličkova ústavu, no prostě něco příšerného. Humor, který v této "komedii" by měl být stěžejní, je neuvěřitelně trapný a nevkusný. Už dlouho jsem neviděl takovou kravinu. Začínám silně pochybovat o české kinematografii. Jak asi chtějí čeští filmaři přimět nové diváky, aby jim dali šanci a chodili na české filmy do kin, když jsou schopni pořád dokola točit takové trapné komedie o ničem. 0/10. ()

LordMysti

Klasická česká tvorba posledních let která ničím nepřekvapí. Ale nechalo se to odkoukat, jsou i mnohem horší české počiny. ()