Všem klukům: P.S. Stále tě miluju

• USA To All the Boys: P.S. I Still Love You (více)

Lara Jean je oficiálně Peterova přítelkyně, takže všechno by mělo být skvělé, nebo ne? Věci se komplikují, když se Laře do života vrací stará láska, co nerezaví. (Netflix)

Arsenal83

Romantiku z jednotky nahradili vzťahové problémy, hlasy v hlave hlavnej predstaviteľky a jej ženské problémy. Už to nie je také vyrovnané ako v prvej časti. Už je to len čisto o nej, čo si ona myslí, navráva, čo jej šuští v hlave a neprestajné riešenie dilemy, mám prísť o panenstvo alebo nie? A chcem svojho chlapca, veď sa mi páčia aj iní. Nuž film pre cieľovú skupinku nerozhodnutých a ohrdnutých dievčeniec sa poteší, ale tá grupa je dosť úzka. ()

Vera2613

Tak hneď na začiatok. Prvá časť bola určite lepšia. No musím povedať, že aj toto ma dosť bavilo aj keď je dej predvídateľný a vyskytuje sa tu mnoho klišé. Hudba skvelá a herci na čele s Lanou Condor, ktorá sa tu herecky predviedla viac ako v predošlej časti, boli fajn. Noah by sa mohol vymaniť z rôl alá boyfriend material pretože sa pomaly (ak nie už) dostáva do kategórie typecast. Aj keď je film takpovediac tutovka určite nie je na zahodenie. Taká oddychovka. Svoju cieľovku si určite nájde. Čo však za seba musím vyzdvihnúť sú vedľajšie postavy Chris a postava, ktorú hrá Ross Butler. Bavilo ma pozerať na nich a boli ako čosi, čo okorenilo scény. Za mňa slabšie 4* ()

Arkagas1989

Druhé pokračování příběhu Lary Jean a Petera, opět podle knihy, kterou jsem nečetla. První film i tento druhý jsem zkoukla hned za sebou při dalším pečení cukroví (ano, jak u mě vidíme romantiku, je jasný, že u toho dělám i něco jiného). Takže jsem tenhle film zase spíše slyšela, než viděla, ale bavil mě stejně jako 1.díl. Opět - nenáročná romantika pro náctileté, která ale potěší i srdce nás starých vykopávek (rozuměj po 30). Je to milé, má to šmrnc, ale jednička byla rozhodně lepší. Celkově vzato, hezký film na odpoledne k čaji a knížce do pozadí, nebo jako kulisa k čemukoliv. ()

Ingtar2 odpad!

'To all the boys I loved before 2' alebo 'ako nič natiahnuť na 102 minút a profitovať'. Pozerať totiž cez hodinu a pol túto vec je skoro nemožné. Zle je tu úplne všetko - od hercov z ktorých samozrejme idú baby do kolien a pomaly nevedia kde majú hlavu keď sa jeden z nich dostane na kameru až po príbeh, ktorý vlastne ani neexistuje. Jednotka aspoň mala aký taký nápad - toto je na tom príbehovo a nápadovo rovnako ako druhá séria Stranger Things. Logika si asi tiež odišla na dovolenku do Chorvátska - celý čas sa tam rieši kto spravil čo na Instagrame a následne jej týpek na list odpíše listom na ktorý chce zase odpísať listom. Wtf? Ovšem nemohla by to byť stredoškolská romantika ak by sa tam neriešilo kedy bude kto prcať a kto s kým už prcal. A úprimne povedané som po nejakých dvadsiatich minútach začal dúfať nech už dajú trojku aby bol pokoj. Neviem si predstaviť o čom má byť tretí film, ale pri tom čo sa dialo doteraz by som sa vôbec nečudoval keby sa z hlavnej hrdinky stala homosexuálka, namaľovala si vlasy namodro a začala o sebe prehlasovať, že jej pohlavie už nie je žena ale tlačiareň OfficeJet Pro 8720 Printer Series. Naozaj mizerný počin. Slabých 5% za vysvetlenie vírivky z prvého dielu, ale aj tak Odpad. ()

Toren

5/10. Tohle už bejt nemuselo. Z jedničky stále zůstávaj (na poměry béčkové romantiky) solidní herci, fajn vedlejší postavy a svižné tempo, ovšem míra absurdity a vyhrocených situací ve spojitosti s přeslazeným, patosem potaženým scénářem, převažují ve finále misky vah spíše k ohlodanějšímu a unylejšímu průměru. ()

• Peter (Noah Centineo) chce v den sv. Valentýna své přítelkyni věnovat řetízek. V čase 33:45 má Lara Jean (Lana Condor) na krku svůj řetízek, v čase 33:52 už však svůj řetízek nemá. (mary800)
  • Natáčelo se od 27. března do 8. května 2019. Točilo se v Kanadě v provincii Britská Kolumbie, konkrétně ve Vancouveru a Fort Langley. (BMW12)
  • Název filmu se objeví až těsně před závěrečnými titulky. (noelcoward73)