NASA se snaží připravit termín startu mise na Mars a Margo musí čelit drsné realitě v osobním životě. (Apple TV+)

Kaka

Zbytečná epizoda o rekrutingu a přebíhání z A do B a opačně. A když už konečně začne snad něco dobře fungovat (subtilní romantická linka s Margo), tak to závěr spolehlivě zmrzačí. Poslední peripetie před cestou, tak doufejme, že od teď už to bude návrat ke kořenům - vesmír. ()

LuiCJ

Pár napínavých scén + predstavené osobné príbehové linky niektorých postáv. Epizóda ako taká v rámci súdobých štandardov obstojí, no na dianie samotných pretekov sa asi teším viac. ()

jjjerry odpad!

Tvůrcům dochází nápady a asi i čas a je to šité horkou jehlou. Logia a prostředí z prvních let se totálně vytratilo. Pak tu máme rádoby Elona Muska coby afroameričana co v rámci rasové vyváženosti hláškuje přísloví ze staré domoviny.  Tohle už nemá smysl sledovat... ()

Pilgrim6

FAM začíná mít problém, že nedokáže obhájit počet dílů množstvím obsahu. Ač mám ve FAM osobní linky rád, tak už to začíná být na úkor vesmírnému obsahu a ne jako doplněk. ()