Samantha (Jennifer Love Hewitt) je americká študentka hudby na renomovanej londýnskej univerzite. Je bezstarostná, impulzívna a až po uši zamilovaná do svojho britského priateľa Iana (Paul Nicholls). Ibaže pre toho je prvoradá práca, na súkromný život nemá čas a svoju krásnu priateľku trestuhodne zanedbáva. Nevidí, ako ju pomaly ale isto stráca. Až keď osud tragicky zasiahne do ich životov, Ian si konečne uvedomí, čo Samantha pre neho znamenala, a jeho dušu pohltia neznesiteľné výčitky svedomia. Kiežby jej bol dokázal, ako veľmi ju miluje. Kiežby mohol zvrátiť čas a začať so Samanthou vzťah ešte raz odznova, s čistým štítom. Sila jeho lásky však prinúti samotný osud, aby zmenil svoje kruté rozhodnutie a zvrátil čas aj dôsledky tragických udalostí, ktoré sa už odohrali... (TV JOJ)

Veronica27

Aby si muž uvědomil, že doopravdy miluje svou ženu ...musí o ní přijít.Pak když se dostane do časové smyčky a má možnost vše napravit, najednou se z něj stává pohádkový romantický princ, po kterém snad touží každá žena.A pak, že nás tyhle filmy nemají uvádět mimo realitu.Ale jo, musím uznat že tohle bylo hezké a povedlo se.Prostě takový ten film pro holky, kde se můžou na chvíli zasnít. ()

Smerfetka88

If only se mi nelíbilo ani jako drama, ani jako romantický film a už vůbec ne jako komedie. Nemám ráda filmy, kde se v polovině hlavní hrdina probudí a má možnost všechno najednou udělat znovu, samozřejmě líp. Když k tomu připočtu mně nesympatického Iana, tak bych si musela ruce utrhnout, kdybych dala víc jak 2*. ()

touchud odpad!

Herecké výkony? Kde? Tohle je těžký odpad, romantika jak z vykřičeného domu ... Koukám na to, ještě není konec a já jim přeju, ať se jim něco stane a skončí to. ()

snek888

Na film jsem se podíval jen kvůli Jennifer Love Hewitt. V průběhu sledování se mi často vybavovaly scény z filmu "Nezvratný osud" (horor). Na rozdíl od něj se zde nebojovalo "jen" o život, ale také o lásku. Hrdinové si postupně uvědomují co znamená "skutečně milovat". .... Když Samantha (J.L.Hewitt) začala zpívat, uvědomil jsem si, že piju přeslazený šálek čaje .... a já zas až tak moc nesladím, takže 65%. ()

jafuska

je to klasická romantika, ale s tragickým příběhem, jak málo stačí člověku, aby si uvědomil, že láska není jen povinnost, ale je to dar, který by se měl opečovávat jako květina, a neustále utvrzovat toho druhého, že ho má někdo rád, protože nikdy nikdo neví, kdy a jak dlouho bude žít milovaný člověk, A tento film nám to jasně ukazuje, konec je hodně nečekaný, nádherná hudba, tento film mě prostě dostal, svou krásností, upřímností, srdcem, láskou, maličkostí, momentech, nadějí, naděje pro velkou lásku, pro štěstí, pro naplnení lidského života, uvěření, že milující blízký člověk je jedičný, nenahraditelný, zbožnující, říkat slovo Miluji tě každodenní povinností. určitě doporučuji se na něj podívat, ()

han.ci

Chtěla jsem romantickou oddechovku a tenhle film svůj účel splnil. Podívat se, odreagovat, zapomenout. Utkvěla mi v paměti radikální změna chování hlavního hrdiny a herečka Jennifer Love Hewitt, ta se mi líbila. ()

miki68cz

Marmeláda, marmeláda, romantika až na půdu a slzy by to z člověka tlačilo jak z tuby zubní pastu. Tu třetí hvězdu jsem dal za krásnou a milou Jennifer. DOPORUČUJI JEN čtenářům růžové knihovny. ()

crazy.f

Jedno velké klišé. Celý film vypadal jak videoklip k písničce natažený na hodinu a půl. Úplně zbytečný film. ()

dzberry

Holky pláčou dojetím, kluci se ironicky usmívají, taxikář Charón jakbysmet. Čistokrevný dojáček. Jennifer Love Hewitt je šmrncovní baba, zvláště ve spodním prádle. Hodnotím třemi cukříky. ()

Lenii

Já nemám vyhraněný vkus na filmy. Líbí se mi celkem všechny. Je pravda, že třeba fantasy mám asi nejradši a na romantiku se jen občas ráda podívám, ale ... Tento film mě opravdu dostal. Jak už tu bylo napsáno něco podobného, film je zezačátku docela obyčejný a dává jasně najevo, kdo v tom vztahu miluje víc, kdo jím žije a kdo myslí víc na druhého než na sebe a cokoli ostatního. Byla jsem proto hodně naštvaná, jak to v té první půlce filmu skončilo. Moc dobře tohle znám!!! Ale ta druhá půlka filmu bylo něco. Jak se změnil, co pro ni dělal. No prostě, po tomhle touží každý. Neříkám, že každá žena, ale každý. A musím říct, že až v poslední minutě mi došlo, co se vlastně stane. A tak nějak jsem čekala, že to bude všechno dobrý, ale kdyby jo, tak by celý film nedával smysl a ztratil by to jedinečné kouzlo, které měl. I když to bylo vlastně strašně smutný. Po dlouhé době jsem zase u filmu ronila slzy. 5 hvězdiček a 95% ()

Slunik

Závěr to teda hodně spravil, i slza ukápla, nicméně jsem předtím musela vytrpět více než hodinu romantické slátaniny typu Rosamunde Pilcherové, takže víc než na 2 hvězdy to ani dokonalé silně emotivní finále nedokázalo vytáhnout. ()

subic

Typický film pro holky. Londýn mám rád, ale když Jennifer Love Hewitt zpívá, tak si radši dám na hlavu polštář. 50% ()

l.enik.c

Typická, předvídatelná, americká romanťárna... tak to vypadá po první čtvrť hodině filmu, o to větší a překvapivý šok přijde na konci. Dokud nezačaly běžet titulky, tak jsem pořád čekala, že ještě musí přijít nějaký zvrat a když nepřišel, tak jen "co to jako mělo být?" Hodnotit 4* můžu teprve po několika dnech. Náramkové vyznání lásky snad nejlepší a nejoriginálnější, co jsem ve filmu zatím viděla :-) ()

ynnel

Myslela jsem si, že to bude stejná trapárna jako P.S. Miluji Tě, ale to co se odehrálo jsem vážně nečekala. Děj byl naprosto originální a hlavně nepředvídatelný, což se o dnešních filmech moc říkat nedá, a konec byl asi nejvíc překvapující. Nečekala bych, že mě to tak chytne. ()

madam.art

Bohužel, naivnější a hloupější film jsem už dlouho neviděla. Velice málo důvěryhodný příběh se špatnými hereckými výkony, šíleně sladkými scénami, při kterých jsem si raději zakrývala oči i uši. Několik děsuplných momentů - MOŽNÁ SPOILERSKÉ: výstup mladé dvojice na jakousi horu, kde v domečku snů je vše připraveno pro ideální milenecké odpoledne, což hrdinové zvládnou v městských šatech, bez vybavení, za deště a ještě s krásnými slovy na rtech. A to ženu večer čeká absolventský koncert, na který se tři roky připravuje!!! Pak srdceryvný dialog o otci-hrdinovi = "nesmím dopustit, abych skončil jako on". To už jsem pomalu odcházela od televize, ale pak přišlo úplně nejvíc - pěvecké vystoupení hrdinky (překvapení od partnera) na vlastním absolventském večeru, což jsem celé strávila s obličejem v polštáři. Ne a ne! A přitom námět je nadějný, lákavý, ovšem provedení děsné. Nikdy více, leda v maximálním duševním oslabení. ()

Facerr

Nápad dobrej, obsazení ok, provedení horší. Dohromady velká snaha o dojírnu slz a emocí, která byla stráášně průhledná. ()