Hollywood

• USA Hollywood

Epizody(7)

V poválečném Hollywoodu se může skupinka ctižádostivých herců doslova přetrhnout, aby dosáhla svého a uplatnila se v showbyznysu. (Netflix)

LukeB67

Na můj vkus to bylo chvílemi až příliš Netflixovské korektní balení ale nenásilnou a nerušivou formou, která mě bavila. Trochu problém jsem měl s hlavním představitelem Davidem Corenswetem, kterému jsem to moc nevěřil ale jinak mě všechny postavy neskutečně bavili. Velmi sem si užíval Sheldona Cop... pardon Jima Parsonse tu paní co hrála matku Charlieho Sheena, oba byli příjemným oživením celé serie. Ač jsem si seriál užil, tak doufám, že druhá serie nebude, bojím se, že by byla o dost horší... ()

Unlikelyhero

To co se stalo v posledním dílu, sérii pohřbilo, hysterická agitka v duchu "nejlepších" bolševických tradic, buď byli všichni tvůrci sjetí anebo je amerika v prdeli ()

Verik

Shlédnuto na jeden zátah. Je to veselé, hravé, hodně "barevné", ještě více naivní, ale pořád se tam něco děje a já se skvěle bavila až do konce. ()

Chung

Takhle asi ne. Možná že se na to hezky kouká a je to solidně zpracované, ale to neznamená, že to k něčemu je. Osobně nemám nic moc proti historickým fantasiím, které záměrně nedbají na dobové reálie a fakta. Ale způsob užitý zde mi přijde dost nešikovný, protože používá skutečně žijící postavy, jejich životy mění (dost drasticky) ad hoc a tváří se jako příběh, který se doopravdy stal. To mi ale vadilo méně. Daleko horší byl scénář: postavy se chovají tak absurdně směšně a jejich motivace jsou tak těžko uvěřitelné, že jsem občas některé scény považoval za vtip. Bohužel ne. Jistě má smysl usilovat o rovnější společnost, ale myslím, že se to dá dělat o dost inteligentněji. ()

SoulAsAGem

Hollywood je fajn, musím říct, že to zpočátku funguje, špína v šoubiznise, kámen 👌🏻👈🏾 cihlu, protekce, vydírání, ponižování atd., poté se tempo vytrácí, ale diváka to dokáže udržet. Problém jsem měla s tím, že seriál působí jednostranne, soustředí se jen na určitou skupinu lidí a jejich “hollywoodský”? sen. Nevím co přesně se nám tvůrci snažili říci, ale položme si otázku: “Je skutečně potřeba na to ještě upozorňovat v 21. století?” Nebylo by lepší posunout se do doby, kdy už si nebudeme muset klást otázky ohledně sexuální orientace? ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů