Na rajském pobřeží si dali dostaveníčko krásní nezadaní. Ale má to háček. Aby vyhráli úžasných 100 000 dolarů, budou se muset vzdát sexu. (Netflix)

Spiker01

Můžete do toho jít s opovržením jakým chcete, ale po konci dílu zjistíte, že i když je to vlastně po vzoru libovolné reality-show strašně špatné (a že je nemám nakoukané), že si chcete pustit další. Nic nevystihuje podobné typy pořadů tak přesně jako guilty pleasure a jednou tu bude viset červená. Ale nebudu zastírat, nakonec mě to i dojalo.  #teamFrancesca                                                                                                                  A bavily nás i ostatní dvě sezóny. ()

Chrustyn

Hodnoceno dle 1. série. Geniální skoro až bezchybná záležitost. Nenávidím a opovrhuji "seriózním" Love Islandem, ale Too Hot to Handle na to jde úplně jinak. Tvůrci si absolutně uvědomují demenci všech zúčastněných a krásně si s tím hrají po celou dobu. Produkčně asi nejvtipnější "reality show" co jsem kdy viděl a všech 8 dílů jsem sjel za jeden víkend a až na vážněji pojatý konec jsem se královsky bavil. Ciferník hodin začíná jedničkou nebo dvanáctkou? ()

Kelly2502

Reality show nemusím a nevyhľadávam a nebyť kamaráta, tak si ho ani nepozriem, ale popravde ma príjemne prekvapil. Áno, točí sa okolo skupinky mierne retardovaných ľudí závislých na sexe a pre výhru sa musia sexu vzdať, popis neklame. Čo som ale nečakal a čo by v ňom mohlo byť spomenuté tiež je, že cieľom je v prvom rade stať sa lepším človekom a naučiť sa naviazať hlbšie kontakty s jednotlivými súťažiacimi. To ma zase pri seriáli udržalo aj po prvej časti. Sledovať totižto ľudí chorobne vystrašených z akéhokoľvek záväzku, ľudí s vnútornym smútkom, ktorý v tento strach vyústil a ich následnú snahu prekonať tento strach formou rôznych cvičení bol vcelku potešujúci. Blbcami síce ostali aj naďalej, ale ich premena a znovunájdená schopnosť vážiť si samého seba je niečo čo som od takéhoto formátu nečakal. ()

UhLee

(7,5/10). Když jsem slyšel, že na Netflixu bude Reality Show, kde budou fešáci a šťávy, kteří spolu nebudou moct spát, tak jsem jenom kroutil hlavou a říkal si : "Co to zase bude za sračku.." Dal jsem tomu ale šanci a musím říct, že jsem se náramně bavil. Ti lidi fakt vypadají, že si z toho něco odnesli. Pokud to teda nehrají, ale jako Reality Show to funguje na jedničku. První série byla super a druhá byla možná ještě lepší. ()

Everyone

Diky mentalni (pod)prumernosti ucinkujich je show opravdova a uprimna, ponevadz sofistikovanejsich her nejsou schopni. Moralizovani stran zdejsich komentaru je zbytecne. I tvurci, vcetne Lany to berou s nadhledem a delaji si z ucinkujicich legraci. Je to zabava, je to sonda, je to boj se zakazanym ovocem, je to popreni bourliveho ja, je to predevsim zmena, vyvoj. ___ Z pohledu nabidky reality show - nadstandardni produkt. ()

• Pro Harryho se jedná již o druhé vítězství v reality show. Poprvé vyhrál v australské soutěži Heartbreak Island roku 2018. (Kuzmik)
  • Natáčení probíhalo v březnu 2019 v luxusním resortu Casa Tau v Mexiku. (SONY_)