Superžralok (2011)

Odpad, ale má to i vtipný momenty. Když žralok běhá po pláží, vrčí, chrochtá a žere hysterky, tak je to celkem prča. Pak na něj vyběhne (!) tank a nakope ho (nohama!!). Takže odpad nedám, jednu si to zaslouží.

Proroctví zkázy (2011) (TV film)

No. První záběr jsou nějeké vesmírné animace, dobře. Ale už druhý záběr, ve kterém je titulek "Severní Bulharsko" a po lese se tam prohání zelený americký Ford Bronco s červenomodrými majáky dává tušit, jak to bude pokračovat. O pár minut později maník někam volá telefonem, ze kterého se ozve: "Ústředí, prosim?" A pak už je to jen jedna velký wtf jízda...

2001: Vesmírná prda (2000)

Vesmírná prda je bohužel nesmírná nuda. Na co ve filmu šáhne kanaďan, to bohužel vždycky skončí katastrofou.

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Technicky je to udělané pěkně. Kresby, animace i hudba celkem bez výtek, i když občas v grafice chybějí nějaké ty čáry. I ten dabing je v pořádku, i když jsem se ho z traileru obával. Příběh je ale zbytečně komplikovaný a řekl bych že děti, pro které je to určené, se v tom ztratí. Také je snímek zbytečně dlouhý, myslím že o dvacet minut kratší stopáž by byla OK. Product placement je jedním slovem NECHUTNÝ, extrémnější jsem snad ještě nikdy v žádném filmu neviděl (možná s výjimkou Evoluce). Já osobně jsem se nebavil a zoufale jsem sledoval hodinky, což by ovšem až tak nevadilo - horší je, že se nebavily ani děti kolem mě, kterých byl plný sál. Zasmály se (trochu) jednou a po hodině už lezly po kině a evidentně se nudily. Dávám tři za pokus, který se cení, ale váhám jestli jednu nesundat za ty reklamy.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Přehnané a polopatické. To jsou dva dojmy, které ze Starwars II mám. Přehnané jsou efekty, film je jimi tak přecpaný, že se v tom člověk ztrácí. Přičemž kvantita je ještě ke všemu na mnoha místech na úkor kvality. A polopatické - křečovité Lucasovo vysvětlování každého detailu je otravné, z diváka dělá blbce. Skutečně bylo nutné např. ukázat v detailním záběru holografický model Hvězdy Smrti, abychom my, tupí diváci, pochopili že ta ultimátní zbraň, o které se vede rozhovor, má být v pozdějších filmech právě tohle? Ach jo.

Útok žraloka (2009) (TV film)

Žralokonosorožec je sice prima kombinace, ale i tak je tento film nebetyčná sračka.

Stonehenge apokalypsa (2010) (TV film) odpad!

Kdyby se to aspoň nebralo tak vážně... fakt sračka.

Sokolovo (1974)

Bolševická agitka jak hrom, pochopitelně, ale s pěknou výpravou a dobře trefenými herci. Gottwald, Frank a Heydrich si byli fakt podobní.