Zázraky přírody (2009) (pořad) odpad!

To si inteligentní český chlapec myslí, že ČT už vyčerpala zásobárnu exkluzivních nápadů. O poklad Anežky české už se dobojovalo, soutěž blbečků o maďarsko-tatarské slovníky běží dál (dokonce dvakrát denně - dopoledne repríza, to kdyby divák propásl...), ale ČT to nestačí. Tihle mástři jsou prostě k nezastavení a já už napjatě čekám s čím přijdou příště.

Události (1993) (pořad)

Možná trochu vylepšit design, abychom nemuseli za zády moderátorů sledovat upocené Mařeny běhající po kanceláři.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005) odpad!

S prcičkama 1,2,3 toho má společného asi jako hovno s cibulí. Obojí obrečíš, ale chuť je jiná. No, prostě jako že nádech uplně jinej. Chyběl mi Stifler jako strašně moc. Ten jeho bratr, byl spíš takový hovínko. Není to komedie, ale romantický zbytečný film. Uplně na hovno. Zbytečný, měl jsem jít radši spát.

Klíček (2009)

"Jste snad první lidi, který se přišli podívat na Klíček," hlásila slečna u pokladny. Absolutně prázdný kinosál, boty dole - nohy nahoře. Nikdy jsem nezažil takovou pohodičku v kině :)

Zahulíme, uvidíme (2004)

Scénka s maestrem Beďarem mě uplne odrovnala :-) K čemu tady budu ztrácet čas komentářováním, jdu si ji pustit znova.

U mě dobrý (2008)

Nuda! Skořápky senzační, zajímavé, napínavé, ale jinak odporný odpad.

Gympl (2007)

Sprejerské vložky mě nudily. Křečovitost začínajících herců v čele s Vorlem byla nepřehlédnutelná. Českému režisérovi, který chce z odpadu bez scénáře udělat průměrný film, stačí obsadit Holubovou, Schmitzera nebo Mádla. Ostatní jakoby se začali učit artikulovat do televize. Vcelku velký hovno.

Nic víc než sex (2005)

Dávali to na čt2, takže nebýt mamky, která se na to dívala u mě v pokoji, nikdo by mě nedonutil. Díky, mami!. Když jsem se dozvěděl název, čekal jsem opět trapné situace o sexu, taková ta typická americká komedie. Ale Maďaři příjemným humorem překvapili.

Slečna Guru (2006) (TV film)

Nechápu, co dělá takto potenciálně špičkové divadelní představení na televizních obrazovkách. Na jevišti by Slečna Guru vyzněla pětihvězdičkově - s Hrušínským šestihvězdičkově, samozřejmě.

VALL-I (2008)

Jako kdybych stál na konci odpoadní roury a ze všech záchodů českých domácností se vesele zpívalo do záchodoové mísy. Asi takový iritující zvuk měly všechny kovové přístroje s očima. Kýčovitý příbeh pro malé děti, které se spokojí s tím, že v televizi je něco animovaného.