Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Snapeovi jsem do poslední chvíle věřil, tenhle chlapík má charisma, ale zklamal! Zradil nás! Zabít Brumbála, to se prostě nedělá... Nevidět to v kině, zvolil bych 4 hvězdičky, ale po vrcholném paskvilu v podobě depresivních imbecilů ze Sněženek a machrů po 25 letech, jsem konečně odcházel ze City Parku s pocitem, že není třeba věšět hlavu :-D

Venkovský učitel (2008)

Voříšková je sexy, co si budeme povídat, ale po tomto jejím představení šuk sem šuk tam se mi opravdu zhnusily zábavy. Nechutné, odsuzuju takovéhle jednání. Založeno na naturalistickém vykreslení kruté reality, podobně jako Štěstí. Bohdan Sláma je prostě v takovýchto nechutnostech a odporných oplzlostech král.

Million Dollar Baby (2004)

Rocky v dámské sukně mě přehnaně neokouzlil. Až moc uměle vytřískaný doják s očekávanými momenty. Eastwood má zajímavě vyrýsované vrásky na obličeji, ale to mě víc než na tři hvězdičky nedostane.

Čas dluhů (1998)

Neviděl jsem čas sluhů, takže se nenechávám ovlivnit tím, že druhý díl bývá horší. Vcelku průměrný, místy alegorický film. Nebál bych se Čas dluhů zařadit na Čt2, protože místy jde opravdu o naučný pořad. DVD s tímto dramatem, ve kterém žena dokáže lacině manipulovat s mužem, je povinnou výbavou každého muže. Dá se z toho hodně vyčíst.

Sex ve městě (2008)

Ostudné! Překlad do češtiny obecně zabíjí, u seriálové verze Sexu ve městě to platí dvojnásob, u filmové verze čtyřnásob. Plytké, nudné, nicotné.

Hledá se táta (2008) (pořad) odpad!

Sebehezčí kozatá mamina mě rozhodně neokouzlí tím, když se na Primě vybrečí, jak je zoufalá. Nechutné, nelidské, odporně odpudivé. Vrchol všeho je dojemný proslov "holky by tatínka potřebovali". Ach ty maminky jsou tak starostlivé. Tohle mi jednou udělat, tak beru pistoli a jako Last Samurai bych odešel. Zostuzen, ale s hrdostí.

GO - GO šou (2000) (pořad) odpad!

Rád zavzpomínám na Železné seriály TV NOVA. Těžko říct, jestli mě Gondíkovi víc vadili v Go-go show nebo v Loskutákovi.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tohle hodnocení si zaslouží NAŠE TELEVIZE JAKO JEDINÁ.

5 proti 5 (2007) (pořad) odpad!

Čím si lidé vytírají prdel? Á pozóóór nejčastější odpověď byla lidmi. To je sranda, že přátelé!?

Strážce duší (2005) (seriál) odpad!

No tak tuhle láhůdku teď hltám. Náramě se bavím. Třeba dnes jsem si říkal, proč mu ta manželka podala jinou roušku, která ještě ke všemu chladí. Bohužel to byla pointa, jěž mi měla zůstat utajena až do závěrečných minut, ve kterých bylo odhaleno, že mu manželka podala jinou roušku, která ještě ke všemu chladila. Buď jsem geniální, ...