Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Kokotské šaty, přiteplené rozhovory s moderátory, vykukující kosti zpod plavek, falešné úsměvy...

Faktor strachu (2001) (pořad)

Praktická ukázka zákonu klesajícího mezního prožitku! :)

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Bulvární plátky jsou nejžádanějším zbožím na stánkách. Top Star Magazín tento potenciál vůbec nevyužívá. Chybí mi krysy, donašeči, lidi v poli, ti kteří donesou na svého kamaráda, zradí 20 leté přátelství, vzbudí v kamarádovi touhu vraždit - bez nich to dnes nejde nikde! Bulvár musí lhát, šokovat, pomlouvat, dělat bordel, slovně někoho napadnout, aby se rozhořelo velké soudní řízení. Bulvár prostě musí upoutat jakýmikoli prostředky na sebe pozornost. V tom Top Star propadá. Nikde jinde než v reklamě na Primě jsem o tom neslyšel.

Ostře sledované vlaky (1966)

Ve Student Agency jsem se na půlhodinu díval. Když jsme ale najeli na známý úsek mezi Brnem a Jihlavou, který z příjemné jízdy udělá jízdu na hrbolech světové extratřídy, obraz obrazovky se začal třepat a film nebyl dokoukatelný. Ani nevím, jestli je to škoda. Během první půlhodiny se vůbec ale vůbec nic nestalo - typická Menzelova tvorba.

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

"Na sedmi stadionech se dnes hraje ,-té kolo hokejové extraligy." :)) Trochu stereotyp,že? Přitom z fleku vymyslím 52 jiných způsobů, jimiž to lze říci. No nic, jediné, čeho si na sportu na jedničce cením je objektivnost. Není to novácký bulvární sport. To je však jediné plus. Prokousat se úvodními zprávami o ping-pongu, cyklistice, vzpěračství, šermování a podobných píčovinách, to je umění.

96 hodin (2008)

Kvalitní byznys. Zasraní Albánci. Vystřílet tadyten póvl.

Avatar (2009)

Většina mých kamarádů začíná hodnocení Avataru stylem "Musím zchladit přehnané nadšení"... No jo, jít proti proudu, být vidět, být zajímavý, to je oč tu běží. Já jsem už slavný dost a zviditelňovat se podonými exkrementy nepotřebuji... Nápadité detaily dávají dohromady fantastický celek. Oceňuju lidi, kteří sice nemají tak bujarou fantasii jako já, ale snaží se. Klobouček před de Cameronem :) Myšlenkově nápadité, jazykově průměrné!

Káťa a Škubánek (1982) (seriál)

Hlas Libuše Šafránkové, to je balzám pro uši. Haromnie.