• Krátkometrážní

Veľký rešpekt (2008)

Čakal som od toho niečo horšie..niečo podstatne horšie, a nakoniec sa to dalo.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Vraj nasledovník Aktov - X?! Nasledovník? Podľa môjho názoru ho porazil. Olivia and the Bishop boys, vyšetrujú veci, ktoré sa dejú a nedajú sa vysvetliť a neskôr sa to? Najobľúbenejšia postava? : Pozorovateľ :) Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Casino Royale (2006)

Moja teta sa ma jedneho dňa pýta: "Videl si Casino Royale?" Vravím jej: "Nie, nemám rád filmy s Jamesom Bondom, a hlavne nemám rád predstaviteľa Bonda (Brosnan). Teta na to: "Ale toto je iné ako James Bond s Brosnanom" Ja na to, že ako to môže byť iné...cca rok 2007 ...mala pravdu je to iné...12.12.09

V (2009) (seriál)

Ja som nikdy nebol na tie také vesmírne lode a všetko okolo toho, a toto som tiež pozeral, kvôli Elizabeth Mitchell a ako tak pozerám, ono ma to začalo veľmi baviť. Hodnotené po absolútnom (zrušili seriál) finále seriálu.

Ostrov smrti (2009) (seriál)

Ja neviem ako toto skomentovať, pretože sa to začalo dobre, no potom sa z toho vykľula taká somarina! Keby slovenská televízia Joj nedávala 3 po sebe idúce víkendy Ostrov smrti maratón (dávala víkendy po 3, 5 a 5 častí) tak by som to nepozeral. Ak by moja "svokra" mi nehovorila že to mám pozerať, aby vedela, o čom to bolo (ona to vydržala pozerať do 22.00, potom šla spať), tak by som to nepozeral. Ak by o tom všetci moji známy nevraveli a z každej strany som o tom, niečo nepočul, nepozeral by som to. Jediný seriál u ktorého som si dal predsavzatie, že si nepozriem spoilere ani žiadne ďalšie info k tomu aby som si vychutnal šialene groteskno nechutný záver. Napriek tomu, že som nevedel čo si o tom seriály myslieť. Postupne škrtanie postáv a napätie z toho kto je vrahom ma bavilo.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Dokument, ktorý ma doslova priklincoval a prvú tretinu filmu som bol priklincovaný a šokovaný z toho, ako málo toho viem o tom, čo sa udialo 11.09.01 a o kresťanstve.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Seriál, ktorý ba mal byť náhradou za seriál Lost? ? ? Ja neviem, námet vyzerá super. Len mi tam príde ta veľká záhada trocha prehnaná a mám pochyby či to vystačí na viac ako iba jednu sériu.Hodnotené po 1-10. časti, nedopozerané.

Městečko Eastwick (2009) (seriál)

Zúfale manželky, ktoré vedia čarovať :) Tento seriál nie je úplna bomba, ale je to ďalšia milá náhrada, za seriály, kde je výborná mestečková atmosféra (ach ako mi chýbajú Gilmorky :' ( ), ani sa nečudujem ,seriál, sa točí na tom námestí. Obávam sa že sa kvôli jeho milosti a jednoduchej kráse nedožije viac ako jednej série. Update 8.12.09 : seriál stanica ABC zrušila, kvôli jeho nízkej sledovanosti (kde nie je dostatok vrážd a sexu a zvratu, tam to končí)

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Veľmi vtpný, seriál, ktorý nie je poskladaný na tom, že sa tam smejete každú chvíľu, ale vtipné momenty, ktoré tam už sú, STOJA ZA TO,lebo sú bohovské. Toto je seriál, kde mi je každá postava svojou vlastnosťou sympatická. Celá ta popkultúra, veková rôznorodosť, popárení priatelia Abed a Troy, v mixe šialenosti alá 30 rock. Jednoducho NBC. Hodnotené po VI. sérii (ešte nám ostáva film!)