Ledově ostří (2007)

Tak klasický a v celku i stupidní film má větší hodnocení jak Zohan.. Jak to ... Proč se to děje.. Asi se podařilo lépe zapůsobit na tu nejpočetnější cílovou skupinu..

Líbáš jako Bůh (2009)

Místama by si člověk i řekl, že by se konečně mohlo začít blýskat na lepší časy, ale to je pak v zásadě vždy pohřbeno stupidními momenty roztržitosti, debility a absurdity.. Vyloženě škoda.. Ty světlé chvilky s vhodně zvolenou a načasovanou hudbou byly přitom na úrovni o dvě třídy lepšího filmu.. Nepochopitelné, když někdo prostě očividně ví jak to udělat naprosto perfektně, ale stejně ho to neodradí od toho to místy udělat tak stupidně.. Mohl to být fakt povedený film, nechybělo moc..

Road House (1989)

Tak to je šílený paradox.. Jeden řekne to je blbina a dá 3 hvězdičky, druhý řekne takové filmy můžu a dá taky 3 hvězdičky.. Zvláštní takový hrdniský přístup..

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Naprosto neskutečně, neuvěřitelně povedený film. Opět absolutně nerozumím tomu hodnocení, které tady vzniklo. Jak a proč? Koho zase někdo nutil se dívat na film jemu vzdálený.. Prostě to se nehorázně povedlo! Být pod režií napsaný Tarantino, nebo nějaký takový podobný ocas, tak má film minimálně 90%! Úplně stokrát lepší, než třeba takový nový Terminátor. Vyloženě nesrovnatelné! Pro představu..

Elita armády (2006)

Být ten černoch trochu menší idiot, tak je to podstatně lepší film.. Každopádně jsem nadšený z novodobých Van Damme-ových filmů a tohle opět velmi slušné..

Bruno (2009)

No šílené... Ale, že má takový film jen o 2% méně než třeba takový Zohan..to teda absolutně nechápu..

Push (2009)

Tak řekl bych, že právě skupinka velmi kvalitních herců ten film držela pohromadě, jinak to bylo každopádně dost chaotické, na druhou stranu ale relativně dobře dívatelné..

Čekání na zázrak (2009)

Hodně mi to připomíná Crash.. Tomu fandím.. A dokázal bych si představit oscara pro Jessicu Biel..

Komici (2009)

Už aby ten Sandler dostal oscara a dostával ho pravidelně každý rok. Perfektní jako vždy..s citem, s mírou, s humorem.. Prostě paráda, když se k filmu dostane rozumný a schopný člověk, tak to nemá chybu... Proč se ale všechno co nemá zřejmý žánr řadí jako komedie? To by ale zabilo i koňa..

Džungle rtěnek (2008) (seriál)

Ono je asi brzo to nějak extra hodnotit, i když se dívám, že to se tady málokdo zlekne a zpřehledem dává odpad po prvním dílu.. Zajímavé. Škoda, že tu na takové odpadní experty není nějaká zpětná vazba. :-) To by pak možná měli i o starost míň s komentářema.. Myslím, že téměř nic si nezaslouží hodnocení odpad (a jen pár filmů/seriálů pouze jednu hvězdičku). Ono to nebude úplně sranda natočit takový film nebo seriál..